Úvod \

Alcina \ Dekoratívna kozmetika \ Smokey Eyes

Smokey Eyes

Dokonalé dymové oči sú kráľovskou disciplínou líčenia. Dokážu byť sexy aj elegantné a každý večerný look s nimi získa úplne nový rozmer.

S novou paletkou očných tieňov ALCINA Smokey Palette si však vďaka rôznorodým tónom budete môcť užívať aj decentné dymové líčenie na denné nosenie.

Ostré prechody medzi jednotlivými odtieňmi zjemníte novým Blenderom - profesionálnym štetcom na tieňovanie so špeciálne tvarovaným okrúhlym štetcom a dlhými a mäkkými štetinkami.

Triediť podľa:

Celkom položiek: 2

Alcina - Paleta pre dymové líčenie - Smokey Palette

Paleta pre dymové líčenie - Smokey Palette V elegantnej čiernej kazetke sa ukrýva mix troch matných a troch trblietavých očných tieňov pre bežné denné aj výraznejšie večerné líčenie. Medzi sebou sú jednotlivé tóny ľahko kombinovateľné a pre každú farbu očí sa tu nájdu ideálne od...

Paleta pre dymové líčenie - Smokey Palette - 1 ks

23,91 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 65236

Výrobca: Alcina

Alcina - Blender - štetec na tieňovanie

Blender - štetec na tieňovanie Správna technika s Blenderom Ostré prechody medzi jednotlivými odtieňmi vyzerajú neprirodzene. Tieňovanie a vytváranie jemných prechodov je tak alfou a omegou perfektného dymového líčenia. Ideálnym nástrojom pre túto techniku ​​je nový Blender -...

Blender - štetec na tieňovanie - 1 ks

11,30 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 1 ks

Kat. číslo: 65809

Výrobca: Alcina

Celkom položiek: 2