Úvod  \ Skin Manager Bodyguard

Alcina - Skin Manager Bodyguard

15,65 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 50 ml

Skladom: >3 ks

Kat. číslo: 39099

Skin Manager Bodyguard

Starostlivosť o pleť proti znečistenému ovzdušiu

Výkonný priedušný film k ochrane pleti pred znečisteným. Jemná textúra, ktorá zmatňuje a rýchlo sa vstrebáva.

Jemný prach a smog zahaľujú ulice a mestá nášho sveta. Táto skutočnosť negatívne ovplyvňuje vzhľad pleti a urýchľuje proces starnutia pokožky. Doprajte pleti starostlivosť s inštinktom ochranca.
Skin Manager Bodyguard na pleti vytvára priedušný ochranný film, vďaka ktorému do pokožky nepreniknú prachové častice z ovzdušia a zároveň podporuje pokožku v jej prirodzenej obrannej funkcii. Možno ho kombinovať s akýmkoľvek ošetrujúcim krémom.

Použitie: Množstvo Skin Manager Bodyguard o veľkosti lieskového orieška naneste na vyčistenú pleť. Potom použite svoj obľúbený ošetrujúci krém.

Dostupná vzorka 2 ml - na vyžiadanie.

Kategória: Alcina - Pleťová kozmetika - Skin Manager

Sérum adstringentné

Cena: 20,13 EUR

Skladom: 1 ks

Gel anti-akné

Cena: 12,70 EUR

Skladom: 1 ks

Aktívne sérum

Cena: 35,52 EUR

Skladom: 1 ks

Its never too late Sérum proti vráskam

Cena: 40,00 EUR

Skladom: 1 ks

Sérum morské liftingové

Cena: 26,13 EUR

Skladom: 1 ks

N°1 UV Control sérum

Cena: 24,35 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Panthenol, Polyurethane-35, Dicaprylyl Carbonate, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Phenoxyethanol, Pentylene Glycol, Carbomer, Parfum, Methylparaben, Ethylparaben, Disodium Phosphate, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Propylparaben, Hexyl Cinnamal, Limonene.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.