Úvod  \ SHAMPOOderm šampón proti lupinám

SynCare - SHAMPOOderm šampón proti lupinám

17,05 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 225 ml

Skladom: 1 ks

1 komentár

Kat. číslo: 210183

Šampón s prísadou proti lupinám

Boj proti lupinám predstavuje najčastejší kozmetický problém vlasov. SynCare využila poznatku, že 90% lupín je spôsobených kvasinkou žijúcou vo vlasoch. Šampón obsahuje látku oktopirox, ktorá tento mikroorganizmus ničí. Účinnosť aktívnej látky je klinicky garantovaná.

Použitie: Vytvorte penu vo vlasoch, dôkladne ich premiešajte a šampón nechajte pôsobiť 5-7 minút, potom ho dôkladne opláchnite. Šampón používajte 2x týždenne po dobu štyroch týždňov, následne si jeden mesiac umyvajte vlasy šampónom SynCare a potom opäť používajte SHAMPOOderm šampón s prísadou proti lupinám.

Kategória: SHAMPOOderm - starostlivosť o vlasy

Hydratačný telový balzam

Cena: 21,64 EUR

Skladom: 2 ks

Bio Detský olej do kúpeľa

Cena: 16,59 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Sklenený pilník na nechty SynCare

Cena: 2,09 EUR

Skladom: 2 ks

StriaHyal gél

Cena: 18,41 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Krém na ruky s BIO konopným olejom CPK - mini

Cena: 3,91 EUR

Skladom: 2 ks

Zvláčňujúci a vyživujúci krém na ruky

Cena: 13,91 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

(1) Zuzana Maternová
Funguje

Na lupy funguje celkem dobře, jen vlasy po něm nejsou tak pěkné. A rozhodně doporučuji k němu používat kondicionér, jinak dlouhé vlasy nerozčešete.

Přidáno: 11.03.2014 11:30:10

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Capryl/Capramidopropyl Betaine, Glycerin, Dimethicone Propyl PG-Betaine, Potassium Thiocyanate, Lactoferrin, Lactoperoxidase, Glucose Oxidase, Piroctone Olamine, Sucrose Cocoate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citrus Aurantium, Cymbopogon Citratus, Sesamum Indicum

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.