Úvod  \ SHAMPOOderm šampón s prísadou proti lupinám

SynCare - SHAMPOOderm šampón s prísadou proti lupinám

9,63 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 225 ml

Odoslanie:do 7 dní !

1 komentár

Kat. číslo: 210183

SHAMPOOderm šampón s prísadou proti lupinám

Boj proti lupinám predstavuje najčastejší kozmetický problém vlasov. SynCare využila poznatku, že 90% lupín je spôsobených kvasinkou žijúci vo vlasoch. Šampón obsahuje látku cicklopirox, ktorá tento mikroorganizmus ničí. Účinnosť aktívnej látky je klinicky garantovaná.

Použitie: Šampón nechajte pôsobiť vo vlasoch 4-5 minút, potom ho dôkladne opláchnite. Šampón používajte 2x týždenne po dobu štyroch týždňov, následne si jeden mesiac umývajte vlasy šampónom SynCare a potom opäť používajte SHAMPOOderm šampón s prísadou proti lupinám.

Kategória: SHAMPOOderm - starostlivosť o vlasy

Haar Therapie šampón

Cena: 12,16 EUR

Skladom: 3 ks

Hydratačný telový balzam

Cena: 15,71 EUR

Skladom: 2 ks

Hydratačný telový balzam - mini

Cena: 4,24 EUR

Skladom: 1 ks

SEBUCEL upokojujúce telové mlieko

Cena: 14,61 EUR

Skladom: 1 ks

Hydratačný telový balzam

Cena: 15,71 EUR

Skladom: 2 ks

Herb Shampoo - Bylinný šampón s jogurtom

Cena: 8,57 EUR

Skladom: 1 ks

(1)
Funguje

Na lupy funguje celkem dobře, jen vlasy po něm nejsou tak pěkné. A rozhodně doporučuji k němu používat kondicionér, jinak dlouhé vlasy nerozčešete.

Přidáno: 11.03.2014 11:30:10

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Ricinoleamidopropyl Betaine, Dimethicone Propyl PG-Betaine, Potassium Thiocyanate, Lactoferin, Lactoperoxidase, Glucose Oxidase, Glycerin, Piroctone Olamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.