Úvod  \ SHAMPOOderm šampón s prísadou proti lupinám

SynCare - SHAMPOOderm šampón s prísadou proti lupinám

12,02 EUR

Zľava: 5% (-0,63 EUR)

Bežne: 12,65 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 225 ml

Skladom: 1 ks

1 komentár

Kat. číslo: 210183

Šampón s prísadou proti lupinám

Boj proti lupinám predstavuje najčastejší kozmetický problém vlasov. SynCare využila poznatku, že 90% lupín je spôsobených kvasinkou žijúci vo vlasoch. Šampón obsahuje látku cicklopirox, ktorá tento mikroorganizmus ničí. Účinnosť aktívnej látky je klinicky garantovaná.

Použitie: Šampón nechajte pôsobiť vo vlasoch 4-5 minút, potom ho dôkladne opláchnite. Šampón používajte 2x týždenne po dobu štyroch týždňov, následne si jeden mesiac umývajte vlasy šampónom SynCare a potom opäť používajte SHAMPOOderm šampón s prísadou proti lupinám.

Kategória: SHAMPOOderm - starostlivosť o vlasy

Sensitiv šampón S1

Cena: 8,04 EUR

Skladom: 1 ks

Volume šampón

Cena: 15,22 EUR

Skladom: 1 ks

Aktívny šampón A2

Cena: 8,04 EUR

Skladom: 2 ks

PEDICALX zmäkčujúci krém na nohy - mini

Cena: 3,30 EUR

Skladom: 1 ks

PEDICALX zmäkčujúci krém na nohy

Cena: 11,78 EUR

Skladom: 1 ks

Minerálna soľ 1 kg - Produkty z Mŕtveho mora

Cena: 14,91 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

(1) Zuzana Maternová
Funguje

Na lupy funguje celkem dobře, jen vlasy po něm nejsou tak pěkné. A rozhodně doporučuji k němu používat kondicionér, jinak dlouhé vlasy nerozčešete.

Přidáno: 11.03.2014 11:30:10

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Capryl/Capramidopropyl Betaine, Glycerin, Dimethicone Propyl PG-Betaine, Potassium Thiocyanate, Lactoferrin, Lactoperoxidase, Glucose Oxidase, Piroctone Olamine, Sucrose Cocoate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citrus Aurantium, Cymbopogon Citratus, Sesamum Indicum

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.