Úvod  \ Sérum regeneračné CPK

SynCare - Sérum regeneračné CPK

21,26 EUR

Zľava: 5% (-1,12 EUR)

Bežne: 22,38 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 15 ml

Skladom: 1 ks

1 komentár

Kat. číslo: 210134

Sérum regeneračné CPK

Aktívne ceramidy, vitamíny E, A, pantenol a bisabolol tvoria základný účinný komplex séra. Ceramidy ovplyvňujú hydratáciu vrchných vrstiev pokožky a účinne pôsobí proti starnutiu pleti. Jemné vrásky sa vyhladia a zvýši sa elastickosť pleti. (Doložené klinickou štúdiou).

Použitie: Na pleť naneste 1 - 2 ml séra. Ľahko je rovnomerne rozotrite po celej ploche tváre, krku a dekoltu. Na sérum môžete aplikovať Výživnú masku s retinolom a ceramidy alebo Krém s aktívnymi ceramidmi.

CPK - Certifikovaná Prírodná Kozmetika

Sérum regeneračné CPK neobsahuje suroviny živočíšneho pôvodu a je súčasne nezávisle certifikované ako Certifikovaná prírodná kozmetika BIO alebo Certifikovaná prírodná kozmetika CPK.
Pre všetky kozmetické prípravky vyrobené alebo distribuované spoločnosťou SynCare platí, že neboli testované na zvieratách.

SynCare kosmetika pro vegany

Kategória: Pleťové masky, alginátové masky, enzýmy, gély, séra

DermaBOTEXIN Sérum 18%

Cena: 63,33 EUR

Skladom: 1 ks

Antioxidačné sérum C & E & D

Cena: 24,46 EUR

Skladom: 2 ks

Anti Age Ampulle

Cena: 12,29 EUR

Skladom: 1 ks

Krém na suchú pleť denný CPK

Cena: 16,71 EUR

Skladom: 2 ks

Ochranná emulzia

Cena: 11,46 EUR

Skladom: 2 ks

RENOVIA Nočný výživný krém

Cena: 25,46 EUR

Skladom: 1 ks

(1) pařízková
sérum regenerační bio

mohu doporučit, velmi příjemné

Přidáno: 12.05.2012 01:40:33

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Caprylic/Capric Triglycerides, Ethylxehyl Stearate, Retinyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Methyl Glucose Sesquistearate, Xanthan Gum, Ceramide 3, Panthenol, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Parfum, Glyceryl Caprylate

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.