Úvod  \ Sérum na riasy - Wimpernserum

Alcina - Sérum na riasy - Wimpernserum

25,00 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 1 ks

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: 35114

Sérum na riasy - Wimpernserum²

ALCINA Sérum na riasy² podporuje riasy v ich prirodzenom raste a vytvorí zvodný pohľad už za niekoľko týždňov.

Riasenka je perfektným nástrojom pre vytvorenie dlhých a hustých rias. Ak však chcete efektnými vejáriky oslňovať napríklad hneď po prebudení, je potrebné siahnuť po inom produkte.

ALCINA Sérum na riasy²
Sen o dlhých a plných riasach bez nepríjemného lepenia a silikónov sa stáva skutočnosťou, a to vďaka novému Wimpernseru na riasy². Sérum podporuje ich prirodzený rast, vylepšuje hustotu a dĺžku a od korienkov ku končekom je posilňuje. Neobsahuje silikóny, rýchlo sa vstrebáva a nelepí. Predĺženie rias po použití séra potvrdilo 92% testujúcich. Prvé výsledky sú viditeľné po 4 až 8 týždňoch používania.

Ako Sérum na riasy² rast rias podporuje?
Sérum na riasy² povzbudzuje činnosť vlasových folikul vďaka obsiahnutému lipo-oligopeptidy, čím napomáha k ich krajšiemu a plnšiemu vzhľadu. Táto látka navyše podporuje produkciu keratínu, čo je jedna z hlavných zložiek vlasov a rias. V zložení séra nájdeme ďalej kofeín, ktorý na bunky pôsobí stimulujúcim účinkom a dodáva im energiu. Prípravok je oftalmologicky a dermatologicky testovaný.

Ako Sérum na riasy² používať?
Sérum naneste 1x denne -najlepšie večer na odlíčené riasy- aplikátorom ku korienkom horných a/alebo spodných rias z ich vonkajšej strany. Správny výsledok uvidíte po 8 týždňoch používania. Sérum je určené na dlhodobé používanie.

Objem: 4,5 ml

Kategória: Alcina - Dekoratívna kozmetika - Oči

Očné tiene EYES 2020 - Eyeshadow - Sparkling Bronze

Cena: 12,73 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

N°1 Krém na ruky

Cena: 8,36 EUR

Skladom: 1 ks

BINACIL® Farba na riasy a obočie - čierno-modrá

Cena: 9,00 EUR

Skladom: 2 ks

Dvojzložkový odličovač očí - Soft Eye Make-up Remover

Cena: 12,27 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Its never too late Očný balzam

Cena: 27,27 EUR

Skladom: 1 ks

Fixačný gél na obočie - Brow Fixing gél

Cena: 9,82 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Caffeine, Sodium Acetate, Citric Acid, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Isopropyl Alcohol, Cellulose, Myristoyl Pentapeptide-17, Glyoxal, Imidazolidinyl Urea, Sodium Methylparaben, Benzoic Acid, Sodium Benzoate.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.