Úvod  \ Sérum intenzívne hydratačné

SynCare - Sérum intenzívne hydratačné

28,13 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 15 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210135

Sérum intenzívne hydratačné s alpskou riasou a ceramidy

Sérum predstavuje inováciu pôvodného Séra intenzívneho hydratačného, ​​keď pôvodný kolagén nahradila snežná riasa zo švajčiarskych Álp. Táto zmena zodpovedá súčasnému trendu nahrádzať živočíšne suroviny. Z farmaceutického hľadiska ide o tekutú gélovú formu.

Pokožka získa vďaka pravidelnej aplikácii séra vitalitu a optimálny tonus. Švajčiarska snežná horská riasa a ceramidy pôsobí proti suchosti pleti a podporujú regeneračné procesy, najmä rejuvenáciu. Účinok séra zvýšite, ak po aplikácii nanesiete podľa typu pleti BioMineral Hydratačnú masku zjasňovací, alebo Macadamia AGE výživnú masku.

Použitie: Sérum je určené pre ošetrenie suchej a dehydrovanej pleti. Tento typ pleti má sklon k rýchlejšiemu starnutiu, pretože sa mu nedostáva ochranných lipidov. Vďaka kombinácii snežné riasy, ceramidov a hydratačných komplexov pôsobí sérum nielen proti suchosti pleti, ale ovplyvňuje aj proces starnutia pleti. Snežná riasa chráni DNA buniek pokožky pred poškodením a tým pôsobí ako priamy anti-aging prípravok.

Suchá a dehydratovaná pleť: Sérum sa aplikuje denne - 2 až 3 kvapky a zapracuje sa do pleti. Kryje sa napríklad BioMineral Výživným krémom.

Lifting zrelej a starnúcej pleti: Sérum sa aplikuje každý druhý deň. Do pleti a dekoltu sa zapracujú 3 - 4 kvapky. Pri domácej starostlivosti sa kryje maskou Macadamia AGE maska ​​výživná, alebo BioMineral Hydratačnou maskou zjasňujúci s morským kolagénom.

Kategória: SynCare - Suchá a dehydratovaná pleť

N°1 UV Control sérum

Cena: 22,92 EUR

Skladom: 1 ks

Skin Manager Bodyguard

Cena: 15,00 EUR

Skladom: 1 ks

Liftingová Ampulle

Cena: 12,29 EUR

Skladom: 1 ks

Gel anti-akné

Cena: 9,88 EUR

Skladom: 1 ks

MULTI VOLUME omladzujúce sérum

Cena: 35,75 EUR

Skladom: 1 ks

Skin Manager Perfektionist

Cena: 17,50 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Konzervační látky: fenoxyetanol

Popis hlavních účinných látek: sněžná alpská řasa ( INCI: Chlamydocapsa sp.-101 Extract, Maltodextrin, Lecithin, Aqua - blokuje rozklad kolagenu, brání poškození DNA.

Ceramidy ( INCI: Ceramide 3 ) - zabraňuje suchosti pokožky, podílí se na obnově bariérové funkce kůže.

Mléčnan sodný ( INCI: Sodium Lactate ) - příznivě ovlivňuje hydrataci pokožky.

Aqua, Glycerin, Cyclomethicone, Dimethiconol, Chlamydocapsa sp.-101 Extract; Maltodextrin; Lecithin, Sodium Lactate; Sodium PCA; Glycine; Fructose; Urea; Niacinamide; Inositol; Lactic Acid, Ceramide 3; Isocetyl Alcohol; Cetyl Alcohol, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.