Úvod  \ SENSITIVE Hydratačný telový šampón

SynCare - SENSITIVE Hydratačný telový šampón

15,27 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 500 ml

Skladom: 2 ks

1 komentár

Kat. číslo: 210172

SENSITIVE Hydratačný telový šampón

SENSITIVE Hydratačný telový šampón neobsahuje parfumy. Prípravok je vo forme syndety (najjemnejšie mydlo), ktorý je vhodný pre suchú a svrbiacu pokožku. Pupalkový olej spolu s sacharimetrickou zložkou poskytuje pokožke ochranu pri umývaní. Mliečnan sodný znižuje pH prípravku na 5,5-6,0 čo priaznivo pôsobí na obnovu narušenej bariérovej funkcie kože. Významnou prednosťou šampónu je minimálne množstvo, ktoré je nevyhnutné pre umývanie.

Unikátne telové mydlo ďalej rozširuje dermokozmetické prípravky SynCare. Dávka SENSITIVE Hydratačného telového šampónu je polovičná oproti bežným šampónom. Na Vašu pokožku alebo pokožku Vášho dieťaťa môžete dávkovať výrazne menšie množstvo šampónu, čo je na prospech pokožky. SENSITIVE Telový šampón je určený pre každodenné umývanie citlivej a suchej pokožky tela.

Aktívne látky: arganový olej 1%, mliečnan 0,2%

Použitie: Malé množstvo šampónu naneste do dlaní a umyte ním celé telo. Šampón môžete používať aj viac krát denne. Osoby s veľmi suchou a citlivou kožou vrátane atopikov by mali šampón používať 1x denne pre večerné umývanie ak neurčí lekár inak.

Kategória: SynCare - Starostlivosť o telo a vlasy

SEBUCEL upokojujúce telové mlieko - mini

Cena: 4,23 EUR

Skladom: 2 ks

Čistiaci gél MAN

Cena: 12,50 EUR

Skladom: 1 ks

Ochranná emulzia

Cena: 14,00 EUR

Skladom: 1 ks

Zvláčňujúci a vyživujúci krém na ruky

Cena: 13,91 EUR

Skladom: 1 ks

Krém na ruky s BIO konopným olejom CPK - mini

Cena: 3,91 EUR

Skladom: 2 ks

SHAMPOOderm šampón proti lupinám

Cena: 17,05 EUR

Skladom: 1 ks

(1) Marie
Sprchový gel

Velmi příjemný, k pokožce šetrný. Doporučuji

Přidáno: 24.02.2016 11:33:24

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Ricinoleamidopropyl Betaine, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sucrose Cocoate, Oenothera Biennis Oil, Sodium Lactate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Citric Acid

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.