replica uhren kaufen repliki zegarków https://www.franckmullerwatches.to https://www.watchesiwc.to/ audemar piguet replica sellswatches.com

Úvod  \ SEBUCEL krém BIO

SynCare - SEBUCEL krém BIO

19,46 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 75 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210103

SEBUCEL - krém proti veľmi suchej pleti s BIO pupalkovým olejom

SEBUCEL krém pleť zvláčňuje, zjemňuje a udržuje ju v celkovo veľmi dobrom stave. Základ unikátneho krému tvorí prírodný pupalkový a sójový olej. Lekári potvrdzujú, že prírodný pupalkový a sójový olej pôsobí proti nadmernej suchosti pleti, znižuje riziká výskytu praskania pokožky, svrbenia alebo vzniku ekzémov.
Krém je vhodný pre každodenné použitie predovšetkým u veľmi suchej a citlivej pleti, zvlášť je doporučený tiež pre citlivú pleť detí vrátane dojčiat a batoliat.
Krém je možné využiť tiež pre regeneráciu pokožky poškodenej chemickými látkami. Pre použitie na ekzémy sa poraďte so svojím lekárom.

SEBUCEL krém podstúpil vývojovú inováciu, ktorá zvýšila výživný účinok krému na suchú pleť. Súčasne došlo k zníženiu koncentrácie pôvodného prírodného konzervačného systému (zmes rastlinných silíc) a na doplnenie novej stabilizačné látky Pentiolu Green, ktorý má certifikáciu francúzske bio certifikačnej autority - ECOCERTU.
Súčasne inovovaný krém obsahuje úplne nový komplex slnečnicového oleja a extraktu chmeľu, ktoré zabraňujú znehodnoteniu bio pupalkového a bio sójového oleja, ktoré sú obsiahnuté v prípravku.

Použitie: Naneste rovnomerne na tvár a krk, pod oči aplikujte Očný krém. Krém môžete používať niekoľkokrát denne a je možné ho aplikovať na celé telo.

CPK - certifikovaná prírodná kozmetika
BIO - certifikovaný prípravok

Tento produkt je dostupný vo vzorke.

SEBUCEL krém BIO neobsahuje suroviny živočíšneho pôvodu a je súčasne nezávisle certifikovaný ako Certifikovaná prírodná kozmetika BIO alebo Certifikovaná prírodná kozmetika CPK.
Pre všetky kozmetické prípravky vyrobené alebo distribuované spoločnosťou SynCare platí, že neboli testované na zvieratách.

 

SynCare kozmetika pre vegánov

Kategória: SynCare - Suchá, veľmi suchá a dehydrovaná pleť

Šampón na vlasy a telo - Hair & Body Shampoo

Cena: 13,33 EUR

Skladom: 1 ks

Krém na suchú pleť denný CPK

Cena: 18,71 EUR

Skladom: 1 ks

PSORICAN krém CPK

Cena: 15,96 EUR

Skladom: 1 ks

Ochranná emulzia

Cena: 12,83 EUR

Skladom: 1 ks

Aktívny pleťový gél - Active Face Power

Cena: 19,58 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Oenothera Biennis Oil, Glycine Soja, Pentylene Glycol, Urea, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Alcohol, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter Unsaponifiables, Ceramide 3, Isocetyl Alcohol, Lavandula Angustifolia Oil, Citrus Aurantium, Cymbopogon Citratus, Sesamum Indicum, Helianthus Annuus Oil, Humulus Lupulus Extract, Tocopherol, Ethyl Ferulate.

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.