Úvod  \ Pivný sprchový gél

Saela - Pivný sprchový gél

5,61 EUR

Výrobca: Saela

Množstvo: 300 ml

Skladom: >6 ks

1 komentár

Kat. číslo: 350051

Pivný sprchový gél

Pivný sprchový gél s vysokým obsahom piva, vitamínov B a glycerínu je vhodný pre každodenné použitie. Vhodný najmä pre suchú pokožku, ktorá má sklony sa olupovať, praskať a svrbieť. Podporuje celkovú regeneráciu organizmu. Navodzuje pocit uvoľnenia a telesnej pohody.

Kategória: Saela - Pivná kozmetika

Hydratačný telový šampón

Cena: 8,65 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

SENSITIVE Hydratačný telový šampón

Cena: 14,61 EUR

Skladom: 1 ks

Pivná pleťová maska

Cena: 7,48 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Pivné glycerínové mydlo

Cena: 4,17 EUR

Skladom: 1 ks

Pivná vlasová voda

Cena: 15,87 EUR

Skladom: 2 ks

SENSITIVE Hydratačný telový šampón

Cena: 14,61 EUR

Skladom: 1 ks

(1) Janula
Sprchový gél

Roky som používala rôzne voňavé značky no žiaľ celé telo ma svrbelo a mala som podrázdenú pokožku. Nakoľko som veľmi spokojná so sámpónon a balzamom na vlasy od tejto značky, rozhodla som sa vyskúšať aj sprchový gél, ktorý je k pokožke veľmi šetrný, nedráždi, po použití nič nesvrbí! Som všeobecne š produktmi tejto značky veľmi spokojná a plánujem ich ďalej používať a určite odporúčam!

Přidáno: 03.12.2018 22:45:11

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Beer, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Parfume, Glycerin, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Anise Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone.

SAELA kozmetika

Spoločnosť SAELA s r.o. je tradičným výrobcom prírodnej kozmetiky vysokej kvality. S výrobkami značky SAELA sa môžete stretnúť napríklad v relaxačných a kúpeľných centrách, zdravotníckych zariadeniach, masážnych salónoch alebo domácnostiach.

Medzi najznámejšie produkty patria masážne oleje Tomfit a Originálna pivná kozmetika.

Spoločnosť SAELA s r.o. kladie dôraz na ochranu životného prostredia, produkty sú vyrábané prevažne zo surovín rastlinného pôvodu. Výroba týchto prostriedkov už nie je žiadnym problémom, kvalitou dosahuje najvyšších možných hodnôt a možno ju porovnávať s celosvetovo uznávanými značkami v oblasti výroby kozmetiky.