Úvod  \ Pivný sprchový gél

Saela - Pivný sprchový gél

5,28 EUR

Zľava: 10% (-0,58 EUR)

Bežne:  5,86 EURNajnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy.

Výrobca: Saela

Množstvo: 300 ml

Skladom: >6 ks

1 komentár

Kat. číslo: 350051

Pivný sprchový gél

Pivný sprchový gél s vysokým obsahom piva, vitamínov B a glycerínu je vhodný pre každodenné použitie. Vhodný najmä pre suchú pokožku, ktorá má sklony sa olupovať, praskať a svrbieť. Podporuje celkovú regeneráciu organizmu. Navodzuje pocit uvoľnenia a telesnej pohody.

Kategória: Saela - Pivná kozmetika

Pivný pleťový krém

Cena: 14,41 EUR

Skladom: 1 ks

Hydratačný telový šampón - mini

Cena: 3,91 EUR

Skladom: 2 ks

Pivná dvojfázová olejová kúpeľ

Cena: 6,50 EUR

Skladom: 2 ks

Pivný krém na ruky

Cena: 5,27 EUR

Skladom: 1 ks

Pivný telový peeling

Cena: 6,91 EUR

Skladom: 1 ks

Pivná pomáda na pery

Cena: 3,64 EUR

Skladom: >6 ks

(1) Janula
Sprchový gél

Roky som používala rôzne voňavé značky no žiaľ celé telo ma svrbelo a mala som podrázdenú pokožku. Nakoľko som veľmi spokojná so sámpónon a balzamom na vlasy od tejto značky, rozhodla som sa vyskúšať aj sprchový gél, ktorý je k pokožke veľmi šetrný, nedráždi, po použití nič nesvrbí! Som všeobecne š produktmi tejto značky veľmi spokojná a plánujem ich ďalej používať a určite odporúčam!

Přidáno: 03.12.2018 22:45:11

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Beer, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Parfume, Glycerin, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Anise Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone.

SAELA kozmetika

Spoločnosť SAELA s r.o. je tradičným výrobcom prírodnej kozmetiky vysokej kvality. S výrobkami značky SAELA sa môžete stretnúť napríklad v relaxačných a kúpeľných centrách, zdravotníckych zariadeniach, masážnych salónoch alebo domácnostiach.

Medzi najznámejšie produkty patria masážne oleje Tomfit a Originálna pivná kozmetika.

Spoločnosť SAELA s r.o. kladie dôraz na ochranu životného prostredia, produkty sú vyrábané prevažne zo surovín rastlinného pôvodu. Výroba týchto prostriedkov už nie je žiadnym problémom, kvalitou dosahuje najvyšších možných hodnôt a možno ju porovnávať s celosvetovo uznávanými značkami v oblasti výroby kozmetiky.