Úvod  \ REVITALIA revitalizujúci celulárna voda v spreji

SynCare - REVITALIA revitalizujúci celulárna voda v spreji

12,58 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 150 ml

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: 210187

REVITALIA revitalizujúci celulárna voda v spreji

Obľuba vôd v spreji mimoriadne rastie. Jednou z príčin je aj jednoduchá aplikácia prostým postrekom na koži. Tieto prípravky delíme do dvoch kategórií - na vody mineralizované a na vody terapeutické, ktoré majú za cieľ priamo nahradiť tonika. Pôvodná myšlienka obohatiť pleť o minerálne látky sa v poslednej dobe rozšírila o snahu dodať pleti aj ďalšie živiny.

REVITALIA - vodný roztok hydratačných, tonizujúcich a zjemňujúcich látok s okamžitým komplexným revitalizačným účinkom. Prípravok ihneď osviežuje pleť a obnovuje jej optimálny tonus. Podtlakový sprej s rozprašovačom, vodný roztok účinných látok.

Na rozdiel od HYDROGENIE sa jedná o priamu náhradu tonik. Okrem osviežujúceho a hydratačného účinku má vplyv na bunkovú výživu, pleť vypína a regeneruje.

Prípravok ihneď osviežuje pleť a obnovuje jej optimálny tonus. Vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej má výborné hydratačné účinky, ktoré sú doplnené upokojujúcimi vlastnosťami. Unikátna kombinácia bisabololu, ružovej absolue silice, extraktu figovníka a ochranného skvalanu prepožičiava prípravku mimoriadny revitalizujúci a zjemňujúci efekt na bunkovej úrovni.

Prípravok môže plne nahradiť tonikum u citlivej pleti. Pripravuje pleť pre aplikáciu sér a masiek.

Použitie: V salónnej starostlivosti slúžia pre tonizáciu pleti po jej odlíčení. Vďaka mimoriadnym revitalizačným účinkom, "otvára" pokožku pre účinné látky z ďalších kozmetických prípravkov. Pri domácej starostlivosti aplikujte na pokožku zo vzdialenosti 20 cm. Prípravok je vhodný aj na pokožku po opaľovaní.

Kategória: SynCare - Lacrima kozmetika

Čistiaci gél BIO

Cena: 11,63 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

RELIFT VOLUME sérum

Cena: 23,50 EUR

Skladom: 1 ks

Čistiaci gél BIO

Cena: 11,63 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Micelárna čistiaca pena

Cena: 10,71 EUR

Skladom: 1 ks

MULTI LIFT 100% Intenzívne sérum

Cena: 23,83 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Hydratačné sérum

Cena: 27,08 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Aqua, Sodium Bicarbonate, Glycine, Potassium Chloride, Bisabolol, Glycerin, Magnesium Sulfate, Sodium Hyaluronate, Ficus Carica Fruit Extract, Manganese PCA, Xanthan Gum, Ethyl Menthane Carboxamide, Rosa Damascena Flower Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin propellant: Nitrogen

účinné látky: sodná sůl kyseliny hyaluronové (Sodium Hyaluronate - hydratuje, extrakt plodů fíkovníku (Ficus Carica Fruit Extract) - zklidňuje a obnovuje optimální tonus, glycin (Glycine) - zjemňuje

konzervační látky: fenoxyetanol, sorbát draselný, benzoát sodný

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.