Úvod  \ ProstUrin® - ORIGINAL

VitaHarmony - ProstUrin® - ORIGINAL

15,21 EUR

Výrobca: VitaHarmony

Množstvo: 90 kapslí

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 501266

ProstUrin® - ORIGINAL

ProstUrin Original Vám prináša úplne novú receptúru s kombináciou biologicky aktívnych látok, ktoré spoločným mechanizmom podporujú prirodzenú funkciu prostaty, stimulujú normálnu činnosť obličiek a močových ciest a podporujú vylučovanie vody z organizmu. Nová receptúra ​​je založená na vysokom obsahu účinných rastlinných zložiek - saw palmetto, slivka africká, žihľava dvojdomá, vrbovka úzkolistá a koreň sladkého drievka. Naviac je obohatená o minerálne látku s antioxidačným účinkom - zinok. Liek je určený predovšetkým pre mužov stredného a vyššieho veku.

Saw palmetto obsahuje vysoké koncentrácie biologicky účinných látok. Bolo zistené, že tieto látky pôsobia zníženie produkcie enzýmu, ktorý zaisťuje premenu mužského pohlavného hormónu testosterónu na dihydrotestosterón (DHT). DHT je veľmi dôležitý pre prirodzený vývoj mužského tela, ale na druhú stranu sa podieľa aj na mnohých mužských zdravotných problémoch - napríklad pri problémoch s prostatou, vypadávanie vlasov alebo pri strate libida.

Sladké drievko je liečivá rastlina, ktorej koreň sa s obľubou využíva v ľudovom liečiteľstve. Vďaka širokému spektru obsiahnutý aktívnych látok má sladkého drievka protizápalové, antioxidačné a antibakteriálne účinky, čím podporuje prirodzenú funkciu močovej a rozmnožovacie sústavy.

Slivka africká je tropický strom, ktorého kôra obsahuje fyziologicky účinné látky - fytosteroly. Ide o látky s protizápalovým účinkom, ktoré sa efektívne využívajú v terapii prostatických alebo urologických ťažkostí.

Žihľava dvojdomá sa v ľudovom liečiteľstve od pradávna využíva napríklad na podporu činnosti obličiek, močopudné účinky, proti vypadávaniu vlasov alebo pri problémoch s prostatou.

Ľan siaty je úžitková rastlina, ktorá obsahuje výživná semená s výborným nutričným obsahom. Ľanové semienka obsahujú vysoký podiel omega 3 mastných kyselín, vysoké množstvo vlákniny a lignanov. Lignany patrí medzi prírodné látky hormonálnej povahy a podporujú prirodzenú funkciu prostaty a močových ciest.

Komplexné pôsobenie prípravku ProstUrin Original podporuje tiež vrbovka úzkolistá, ktorá pôsobí ako prírodný antioxidant a používa sa tiež ako podporný prostriedok pre funkciu prostaty.

Okrem rastlinných extraktov je zloženie obohatené o minerálne látku zinok. Jedná sa o účinný antioxidant a navyše je zinok veľmi dôležitý pre udržiavanie prirodzenej hladiny testosterónu v krvi, čo je okrem iného veľmi dôležité aj pre normálnu funkciu močovej a rozmnožovacie sústavy.

ProstUrin Extra obsahuje starostlivo vybrané suroviny, ktoré sa svojimi účinkami spoločne dopĺňajú a podporujú a zaistí Vám tak šetrí starostlivosť o Váš urogenitálny systém.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne. Kapsulu celú prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Užívajte najlepšie spoločne s jedlom. Liek je určený predovšetkým pre mužov stredného a vyššieho veku.

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na zadnej strane obalu. Chráňte pred priamym slnkom.

Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom a ženám. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení balenia spotrebujte, podľa odporúčaného dávkovania, čo najskôr.

Kategória: VitaHarmony - Zamerané prípravky

Biotin

Cena: 5,63 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Omega 3 extra DHA

Cena: 16,38 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

XXL Antacíd Fruit MIX, pomaranč, citrón, malina

Cena: 13,04 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Beta karotén 10.000 mj - Promobalenie 1+1 zadarmo

Cena: 6,63 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

CentralVita® Refresh

Cena: 31,21 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Magnézium citrát + Vitamín B6

Cena: 7,88 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.