Úvod  \ ProstUrin® - pri ťažkostiach s prostatou

VitaHarmony - ProstUrin® - pri ťažkostiach s prostatou

14,04 EUR

Výrobca: VitaHarmony

Množstvo: 90 tablet

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: 501266

ProstUrin® - pri ťažkostiach s prostatou

Prosturin je unikátny komplexný prípravok určený na prostatu, potenciu a močové cesty mužov, obsahujúce hlavné účinné látky kvercetín, l-cysteín a beta sitosterol pôsobiaci spolu s minerálnymi látkami zinkom, selénom a vitamíny C a D.

Kvercetín je látka prírodného pôvodu, patrí medzi flavonoidné látky, obsiahnuté hojne v zelenine a ovocí s širokým poľom pôsobnosti. Flavonoidy majú rad chemických vlastností, vďaka ktorým môžu na rôznych úrovniach zasahovať do dejov v organizme, vykazujú napríklad antioxidačné vlastnosti. L-cysteín je v prírode sa vyskytujúca aminokyselina, ktorá sa podieľa na štruktúre bielkovín, podporuje rast vlasov.

Beta sitosterol v tele pôsobí ako regulátor činnosti rady enzýmov. Najväčší význam má pri blokácii enzýmu, ktorý vykonáva premenu testosterónu na dehydrotestosteron (DHT). Zvýšené množstvo DHT je dané biologickým starnutím a je často sprevádzané zmenami, ako je napríklad zväčšenie prostaty alebo vypadávanie vlasov.

Zinok prispieva k plodnosti a reprodukcii, udržuje normálnu hladinu pohlavného hormónu testosterónu v krvi. Obsiahnutý vitamín C znižuje mieru únavy a vyčerpania. Vitamín D zároveň prispieva k udržaniu stavu kostí a zubov, napomáha funkcii imunitného systému.

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta 1x denne, s jedlom alebo po jedle.

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ženám a deťom. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Kategória: VitaHarmony - Zamerané prípravky

VitaHair® - vlasový stimulátor pre mužov

Cena: 7,31 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

My Country - Chróm pikolinát 200 mcg

Cena: 6,33 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Yucca 500 mg

Cena: 5,84 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Spirulina 500 mg, 100% organický produkt

Cena: 5,06 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Zinok Forte 25 mg - ekonomické balenie

Cena: 4,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Riboflavín (vitamín B2) 10 mg

Cena: 2,49 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.