Úvod \

Pleťová kozmetika \ Starostlivosť o pery

Pleťová kozmetika - Starostlivosť o pery

Ľahké, žiarivé a hodvábne zamatové zloženie krémov a balzamov na pery a kontúry pier bolo špeciálne vyvinuté tak, aby vyhladzovalo kontúry pier a zároveň im dodalo objem a zvýraznenie.

Už od prvého použitia pery získajú pružnosť a jemnosť, vrásky a jemné linky okolo pier sú vyhladené. Dostávajú viditeľne väčší objem, kontúry sú lepšie prekreslené.

Špeciálne receptúry chráni citlivú pleť pred škodlivými vplyvmi prostredia, predchádzajú vzniku prvých vrások a spomaľujú ich tvorbu, vyrovnávajú obsah tuku a hydratácie v pleti.

Výrobca:

       

Triediť podľa:

Celkom položiek: 5

Alcina - Its never too late Balzam na pery

Balzam na pery - It´s never too late Lip Balm Nový balzam na pery zanecháva pery hladké, vláčne a chráni ich pred vysúšaním. Má príjemnú maslovú konzistenciu, dlhú výdrž a stačí ho skutočne malé množstvo. Môžete ho naniesť aj pod rúž alebo lesk a na intenzívnu starostlivosť je...

Its never too late Balzam na pery - 7 g

19,09 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 7 g

Kat. číslo: 35214

Výrobca: Alcina

SynCare - PERIODERM krém

PERIODERM krém pri periorálnej dermatitíde Periorálna dermatitída je kožné ochorenie, ktoré je často spojené s nerovnováhou v zastúpení niektorých mikróbov na povrchu kože a so sklonom k podráždeniu pleti. PERIODERM krém je odporúčaný pre kozmetickú starostlivosť o pokožku...

PERIODERM krém - 30 ml

14,91 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 30 ml

Kat. číslo: 210263

Výrobca: SynCare

Saela - Pivná pomáda na pery

Pivná pomáda na pery Výrobok slúži k ochrane pier pred nepriaznivými vplyvmi počasia a k regenerácii pier. Obsahuje okrem iného bambucké maslo, arganový olej a chmeľový extrakt, ktorý napomáha hojeniu. Použitie: Pomádu na pery používajte tak často, ako je potrebné.

Pivná pomáda na pery - 4 g

3,64 EUR

Zľava: 10% (-0,41 EUR)

Bežne:  4,05 EURNajnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy.

Skladom: >3 ks

Množstvo: 4 g

Kat. číslo: 350439

Výrobca: Saela

Alcina - Krém na oči a pery

Krém na oči a pery Výdatný, ošetrujúci krém pre intenzívnu starostlivosť suchých partií okolo očí a pier (suché šupinaté vrásky). Špeciálna receptúra ​​chráni citlivú pleť pred škodlivými vplyvmi prostredia, predchádza vzniku prvých vrások a spomaľuje ich tvorbu. Krém na oči a...

Krém na oči a pery - 15 ml

22,93 EUR

Zľava: 3% (-0,71 EUR)

Bežne:  23,64 EURNajnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy.

Skladom: 2 ks

Množstvo: 15 ml

Kat. číslo: 34271

Výrobca: Alcina

SynCare - Balzam na pery

Balzam na pery Darčekový balzam na pery s logom SynCare. Neobsahuje parfumácie ani konzervačné látky. Použitie: Balzam na pery používajte tak často, ako je potrebné. Po otvorení spotrebujte do 24 mesiacov.

Balzam na pery - 3 g

1,32 EUR

Skladom: 2 ks

Množstvo: 3 g

Kat. číslo: 210979

Výrobca: SynCare

Celkom položiek: 5