Úvod  \ Pivná vlasová voda

Saela - Pivná vlasová voda

14,13 EUR

Výrobca: Saela

Množstvo: 100 ml

Skladom: 3 ks

Kat. číslo: 350443

Pivná vlasová voda

Prevencia a obmedzenie padanie vlasov.

SAELA Pivná vlasová voda obsahuje výťažky chmeľu, vitamíny a 3% REDENSYL®.
Vlasová voda bohatá na vitamíny skupiny B, ktoré priaznivo ovplyvňujú kvalitu vlasov. Obnovuje a urýchľuje rast vlasov, znižuje ich vypadávanie a zvyšuje hustotu vlasov.

REDENSYL® obsahuje dve patentované molekuly získané z listov zeleného čaju a zo stromu smrekovca. Pôsobí priamo na kmeňové bunky vlasového folikulu, ktoré tvoria základ každého nového vlasu.
Účinná látka REDENSYL® švajčiarskej firmy Givaudan získala ocenenie pre svoju účinnosť v prevencii a obmedzenia vypadávania vlasov. Výsledky sú doložené klinickými štúdiami.

Použitie: Aplikujte 3,5 ml (6 až 8 dávok) prípravku priamo na pokožku hlavy na postihnuté miesto na suché alebo mokré vlasy. Vmasírujte do pokožky hlavy. Neoplachujte. Upravte vlasy ako obvykle. Pre maximálny účinok odporúčame po aplikácii sa aspoň 6 hodín nesprchovať, nekúpať a nepoužívať saunu.

Balenie 100 ml vystačí približne pre mesačnú terapiu. 1 cyklus rastu vlasov trvá 1 - 4 mesiace.
Viditeľný efekt používanie Pivné vlasové vody je možné zaznamenať už po 3 mesiacoch pravidelného používania.

REDENSYL® - viditeľné výsledky po 3 mesiacoch. 85% dobrovoľníkov vykazovali zlepšenie po troch mesiacoch - viac anagenných vlasov, väčšia hustota vlasov a viac viditeľných vlasov.
Výsledok: Dobrovoľníci tvrdí, že používanie Redensylu v pomere 3% znížilo stratu vlasov a zvýšilo kapilárnu hustotu posilnením a zvýšením objemu vlasov po 3 mesiacoch používania. V priemere až o 10200 nových vlasov po 3 mesiacoch užívania, lepšie výsledky ako po jednej transplantácii vlasov.

Kategória: Saela - Pivná kozmetika

Hybrid Coffein Liquid

Cena: 10,33 EUR

Skladom: 2 ks

Štruktúrovacia starostlivosť - Plantur39

Cena: 8,25 EUR

Skladom: 1 ks

Pivné telové mlieko

Cena: 7,04 EUR

Skladom: 3 ks

Kofeínový šampón C1

Cena: 6,79 EUR

Skladom: 3 ks

Longhair Nutri-kofeínový šampón - Plantur 21

Cena: 9,50 EUR

Skladom: 1 ks

Pivný telový peeling

Cena: 6,63 EUR

Skladom: >3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Beer, Phenoxyethanol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Ethylhexylglycerin, Humulus Lupulus Cone Extract, Urtica Dionica Extract, Parfum, Sodium Metabisulfite, Glycine, Larix Europaea Wood Estract, Zinc Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract, Faex.

SAELA kozmetika

Spoločnosť SAELA s r.o. je tradičným výrobcom prírodnej kozmetiky vysokej kvality. S výrobkami značky SAELA sa môžete stretnúť napríklad v relaxačných a kúpeľných centrách, zdravotníckych zariadeniach, masážnych salónoch alebo domácnostiach.

Medzi najznámejšie produkty patria masážne oleje Tomfit a Originálna pivná kozmetika.

Spoločnosť SAELA s r.o. kladie dôraz na ochranu životného prostredia, produkty sú vyrábané prevažne zo surovín rastlinného pôvodu. Výroba týchto prostriedkov už nie je žiadnym problémom, kvalitou dosahuje najvyšších možných hodnôt a možno ju porovnávať s celosvetovo uznávanými značkami v oblasti výroby kozmetiky.