Úvod  \ Pivná vlasová voda

Saela - Pivná vlasová voda

14,93 EUR

Zľava: 10% (-1,66 EUR)

Bežne:  16,59 EURNajnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy.

Výrobca: Saela

Množstvo: 100 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 350443

Pivná vlasová voda

Prevencia a obmedzenie padanie vlasov.

SAELA Pivná vlasová voda obsahuje výťažky chmeľu, vitamíny a 3% REDENSYL®.
Vlasová voda bohatá na vitamíny skupiny B, ktoré priaznivo ovplyvňujú kvalitu vlasov. Obnovuje a urýchľuje rast vlasov, znižuje ich vypadávanie a zvyšuje hustotu vlasov.

REDENSYL® obsahuje dve patentované molekuly získané z listov zeleného čaju a zo stromu smrekovca. Pôsobí priamo na kmeňové bunky vlasového folikulu, ktoré tvoria základ každého nového vlasu.
Účinná látka REDENSYL® švajčiarskej firmy Givaudan získala ocenenie pre svoju účinnosť v prevencii a obmedzenia vypadávania vlasov. Výsledky sú doložené klinickými štúdiami.

Použitie: Aplikujte 3,5 ml (6 až 8 dávok) prípravku priamo na pokožku hlavy na postihnuté miesto na suché alebo mokré vlasy. Vmasírujte do pokožky hlavy. Neoplachujte. Upravte vlasy ako obvykle. Pre maximálny účinok odporúčame po aplikácii sa aspoň 6 hodín nesprchovať, nekúpať a nepoužívať saunu.

Balenie 100 ml vystačí približne pre mesačnú terapiu. 1 cyklus rastu vlasov trvá 1 - 4 mesiace.
Viditeľný efekt používanie Pivné vlasové vody je možné zaznamenať už po 3 mesiacoch pravidelného používania.

REDENSYL® - viditeľné výsledky po 3 mesiacoch. 85% dobrovoľníkov vykazovali zlepšenie po troch mesiacoch - viac anagenných vlasov, väčšia hustota vlasov a viac viditeľných vlasov.
Výsledok: Dobrovoľníci tvrdí, že používanie Redensylu v pomere 3% znížilo stratu vlasov a zvýšilo kapilárnu hustotu posilnením a zvýšením objemu vlasov po 3 mesiacoch používania. V priemere až o 10200 nových vlasov po 3 mesiacoch užívania, lepšie výsledky ako po jednej transplantácii vlasov.

Kategória: Saela - Pivná kozmetika

Double Effect

Cena: 10,36 EUR

Skladom: 3 ks

Pivný šampón

Cena: 5,27 EUR

Skladom: 1 ks

Pivná pomáda na pery

Cena: 3,64 EUR

Skladom: >3 ks

Kofeínové tonikum na vlasy - Plantur39

Cena: 12,64 EUR

Skladom: >3 ks

Pivný krém na nohy

Cena: 6,09 EUR

Skladom: 1 ks

Pivný telový peeling

Cena: 6,91 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Beer, Phenoxyethanol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Ethylhexylglycerin, Humulus Lupulus Cone Extract, Urtica Dionica Extract, Parfum, Sodium Metabisulfite, Glycine, Larix Europaea Wood Estract, Zinc Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract, Faex.

SAELA kozmetika

Spoločnosť SAELA s r.o. je tradičným výrobcom prírodnej kozmetiky vysokej kvality. S výrobkami značky SAELA sa môžete stretnúť napríklad v relaxačných a kúpeľných centrách, zdravotníckych zariadeniach, masážnych salónoch alebo domácnostiach.

Medzi najznámejšie produkty patria masážne oleje Tomfit a Originálna pivná kozmetika.

Spoločnosť SAELA s r.o. kladie dôraz na ochranu životného prostredia, produkty sú vyrábané prevažne zo surovín rastlinného pôvodu. Výroba týchto prostriedkov už nie je žiadnym problémom, kvalitou dosahuje najvyšších možných hodnôt a možno ju porovnávať s celosvetovo uznávanými značkami v oblasti výroby kozmetiky.