Úvod  \ PERIODERM krém

SynCare - PERIODERM krém

11,13 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 30 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210263

PERIODERM krém pri periorálnej dermatitíde

Periorálna dermatitída je kožné ochorenie, ktoré je často spojené s nerovnováhou v zastúpení niektorých mikróbov na povrchu kože a so sklonom k podráždeniu pleti.
PERIODERM krém je odporúčaný pre kozmetickú starostlivosť o pokožku osôb, u ktorých sa prejavujú známky periorálnej dermatitídy, a to nielen okolo úst, ale aj nosa a očí. Súčasne je v týchto miestach vhodný aj pre citlivú podráždenú pleť. Významne znižuje úroveň podráždenie a sčervenanie pokožky. Je vhodný aj pre starostlivosť po spálení kože pri opaľovaní.
Krém obsahuje iba jedenásť preverených zložiek a jeho pH blízke 5,5. Všetky tieto látky priaznivo pôsobia na regeneráciu pokožky a jej upokojenie. Typickou vlastnosťou krému je ľahká vstrebateľnosť a súčasne nezanecháva mastný film.

Použitie: 2x denne votrite do pokožky okolo úst, prípadne okolo očí.

Tento produkt je dostupný vo vzorke.

Kategória: Hojenie pokožky, starostlivosť o telo

Acne Soft - make-up pre pleť s akné - odtieň 403

Cena: 16,75 EUR

Skladom: 1 ks

BioMineral Výživný krém

Cena: 15,50 EUR

Skladom: 2 ks

Sada pre starostlivosť o pokožku okolo očí

Cena: 39,75 EUR

Skladom: 1 ks

SEBUCEL upokojujúce telové mlieko

Cena: 16,46 EUR

Skladom: 1 ks

OFTAXYL krém pre redukciu kruhov pod očami

Cena: 30,25 EUR

Skladom: 2 ks

SEBUCEL krém BIO

Cena: 17,38 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Aqua, Petrolatum, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Ceteareth-25, Zinc Gluconate, Magnesium Aluminium Silicate, p-Chloro-m-Cresol, Disodium Pyrophosphate, Phosphoric Acid, Sodium Chloride

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.