Úvod  \ PERIODERM krém

SynCare - PERIODERM krém

14,91 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 30 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210263

PERIODERM krém pri periorálnej dermatitíde

Periorálna dermatitída je kožné ochorenie, ktoré je často spojené s nerovnováhou v zastúpení niektorých mikróbov na povrchu kože a so sklonom k podráždeniu pleti.
PERIODERM krém je odporúčaný pre kozmetickú starostlivosť o pokožku osôb, u ktorých sa prejavujú známky periorálnej dermatitídy, a to nielen okolo úst, ale aj nosa a očí. Súčasne je v týchto miestach vhodný aj pre citlivú podráždenú pleť. Významne znižuje úroveň podráždenie a sčervenanie pokožky. Je vhodný aj pre starostlivosť po spálení kože pri opaľovaní.
Krém obsahuje iba jedenásť preverených zložiek a jeho pH blízke 5,5. Všetky tieto látky priaznivo pôsobia na regeneráciu pokožky a jej upokojenie. Typickou vlastnosťou krému je ľahká vstrebateľnosť a súčasne nezanecháva mastný film.

Použitie: 2x denne votrite do pokožky okolo úst, prípadne okolo očí.

Tento produkt je dostupný vo vzorke.

Kategória: Hojenie pokožky, starostlivosť o telo

Hyaluron 2.0 Očný gél

Cena: 19,41 EUR

Skladom: 2 ks

Krém FENCHEL

Cena: 23,77 EUR

Skladom: >3 ks

RENOVIA denný krém

Cena: 30,55 EUR

Skladom: 1 ks

Balzam na oči

Cena: 39,73 EUR

Skladom: 2 ks

DECONGENESIA CC krém

Cena: 18,95 EUR

Skladom: 1 ks

RENOVIA očný krém CPK

Cena: 22,41 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Petrolatum, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Ceteareth-25, Zinc Gluconate, Magnesium Aluminium Silicate, p-Chloro-m-Cresol, Disodium Pyrophosphate, Phosphoric Acid, Sodium Chloride

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.