Úvod  \ Pastell balzam Ice-Blond

Alcina - Pastell balzam Ice-Blond

12,73 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 100 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 17056

Farebný balzam - Color conditioning shot - strieborná blond

Farebný dotyk pre pestované vlasy

Vysoko účinné pigmenty obalí vlas a zaistí intenzívne oživenie farby. Ľahká ošetrujúca emulzia chráni vlasy a prepožičiava im jedinečnú hebkosť - viditeľne vyhladzujúci efekt. Krátka doba pôsobenia - optimálne oživenie farby vlasov už počas 2 až 5 minút. Veľmi jednoduché použitie. Perfektný doplnok farebných šampónov ALCINA.

Použitie: Naneste balzam rovnomerne na umyté vlasy. Podľa dĺžky vlasov naneste množstvo 8-10 ml na krátke vlasy, 16-20 ml na stredne dlhé vlasy a 24-30 ml na dlhé vlasy. Podľa požadovanej intenzity nechajte pôsobiť 2 až 5 minút a potom vymyte dostatočným množstvom vody. Opakujte po každom druhom až treťom umývanie.

Upozornenie: Color Conditioning Shot nenanášajte priamo na pokožku hlavy. Pre jeho intenzívnu farebnú výdatnosť (zvlášť u medeného, ​​červeného a hnedého odtieňa) odporúčame použiť ochranné rukavice. Zabráňte kontaktu s textilom.

Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov.

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Farebné balzamy

Balzam na vlasy

Cena: 19,09 EUR

Skladom: 1 ks

Pastell balzam Ice-Blond - kabinetné balenie

Cena: 54,55 EUR

Skladom: 1 ks

Farebný balzam - medená

Cena: 18,18 EUR

Skladom: 1 ks

Farebný balzám - strieborná blond

Cena: 18,18 EUR

Skladom: 1 ks

Farebný balzam - červená

Cena: 18,18 EUR

Skladom: 1 ks

Pivný vlasový balzam

Cena: 5,95 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

AQUA, CETYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PANTHENOL, LACTIC ACID, ACID VIOLET 43, POLYVINYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, PARFUM, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.