Úvod  \ Pastell balzam Ice-Blond - kabinetné balenie

Alcina - Pastell balzam Ice-Blond - kabinetné balenie

54,55 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 500 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 17060

Pastell balzam Ice-Blond - kabinetné balenie

Ošetruje a osviežuje blond vlasy

Oživuje blond farbu, dodáva lesk a uľahčuje rozčesávanie.

Balzam vytvára v farbených, melírovaných a zosvetlených vlasoch efekt trendy ľadovej blond. Zároveň sa o ne svojím zložením stará a podporuje ich prirodzenú pružnosť. Dodáva vlasom hydratáciu a lesk a uľahčuje rozčesávanie.

Použitie: Pastell balzam Ice-Blond rovnomerne naneste na umyté vlasy podľa ich dĺžky, množstvo veľkosti 1 až 2 vlašských orechov. Nechajte pôsobiť 2 - 5 minút. Opláchnite dostatočným množstvom vody.

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Farebné balzamy

Farebný balzám - zlatá blond

Cena: 18,18 EUR

Skladom: 1 ks

Farebný balzam - červená

Cena: 18,18 EUR

Skladom: 1 ks

Farebný balzam - studená hnedá

Cena: 18,18 EUR

Skladom: 1 ks

Hyaluron 2.0 Balzam

Cena: 15,45 EUR

Skladom: 1 ks

Pastell balzam Ice-Blond

Cena: 12,73 EUR

Skladom: 1 ks

Farebný balzam - medená

Cena: 18,18 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

AQUA, CETYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PANTHENOL, LACTIC ACID, ACID VIOLET 43, POLYVINYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, PARFUM, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.