Úvod  \ Ošetrujúci šampón pre dlhé vlasy - mini

Alcina - Ošetrujúci šampón pre dlhé vlasy - mini

4,77 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 50 ml

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: 14449

Ošetrujúci šampón pre dlhé vlasy

Sila ošetrujúceho šampónu spočíva v jeho zložení. Nájdeme v ňom keratín, základný stavebný prvok vlasu, ktorý sa stará o mimoriadnu ochranu a štruktúru vlasu vyrovnáva, posilňuje a opravuje. Potrebnú hydratáciu vlasov zaisťuje panthenol, ktorý zároveň upokojuje pokožku hlavy.
Šampón ďalej obsahuje kationové ošetrujúce polyméry, ktoré pracujú tam, kde je štruktúra vlasu poškodená. Práve v týchto miestach sa usadzujú a vlasy tým vyhladzujú.

Použitie: Rovnomerne naneste 10 až 15 ml (podľa dĺžky vlasov) šampónu na mokré vlasy a vmasírujte. Potom dôkladne opláchnite.

Cashmilan - skladá sa z rozpustného keratínu, základného stavebného prvku vlasu, ktorý poskytuje štruktúre vlasu mimoriadnu ochranu, opravuje a vyrovnáva jeho štruktúru a dodáva mu pevnosť.
Panthenol - dodáva hydratáciu a vyhladzuje štruktúru vlasu a zlepšuje rozčesávanie, upokojuje pokožku hlavy.
Katiónové ošetrujúce polyméry - ukladajú sa v mieste poškodenia štruktúry vlasu a vykazujú inteligentný opravný účinok - ako malé magnety sa prichytávajú práve v miestach poškodenia, kde vyhladzujú vlas.

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Dlhé vlasy

Farebný šampón - fialový

Cena: 13,95 EUR

Skladom: 1 ks

Farebný šampón - medený

Cena: 13,95 EUR

Skladom: 1 ks

Hyaluron 2.0 Šampón

Cena: 15,45 EUR

Skladom: 1 ks

Farebný šampón - medený

Cena: 13,95 EUR

Skladom: 1 ks

Suchý šampón v spreji

Cena: 15,91 EUR

Skladom: 1 ks

SHAMPOOderm šampón pre normálne a mastné vlasy

Cena: 14,32 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PEG-3 DISTEARATE, SODIUM CHLORIDE, PANTHENOL, POLYQUATERNIUM-7, SODIUM CITRATE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, QUATERNIUM-80, CITRIC ACID, HYDROLYZED KERATIN, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, POLYQUATERNIUM-10, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PHENOXYETHANOL, SORBIC ACID, PARFUM.

Účinné látky:
CASHMILAN: skládá se z rozpustného keratinu, základního stavebního prvku vlasu, který poskytuje struktuře vlasu mimořádnou ochranu, opravuje a vyrovnává jeho strukturu a dodává mu pevnost.
PANTHENOL: dodává hydrataci a vyhlazuje strukturu vlasu a zlepšuje rozčesávání, zklidňuje pokožku hlavy.
KATIONTOVÉ PĚSTICÍ POLYMERY: ukládají se v místě poškození struktury vlasu a vykazují inteligentní opravný účinek - jako malé magnety se přichycují právě v místech poškození, kde vyhlazují vlas.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.