Úvod  \ Opaľovací emulzia - Organic Sunscreen SPF 30

Nafigate - Opaľovací emulzia - Organic Sunscreen SPF 30

16,63 EUR

Výrobca: Nafigate

Množstvo: 200 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: N0300232

NAFIGATE Organic Sunscreen SPF 30

Opaľovací emulzia s prírodným UV filtrom Organic Sunscreen chráni pokožku proti slnku pomocou prírodného polyméru P3HB. Na rozdiel od chemických UV filtrov je úplne rozložiteľný vo vode a vďaka tomu nezaťažuje prírodu.

Benefity a účinky
Ochrana proti UVA a UVB lúčom. Predchádza predčasnému starnutiu pleti spôsobeného slnkom. Zjemňuje pleť.

Opaľovanie bez rizika - chráni pokožku pred škodlivým slnečným žiarením
UV filter z prírodného polyméru P3HB. Neprodukuje voľné radikály.
Neobsahuje nanočastice. Neovplyvňuje hormonálne procesy ľudského tela.
Účinkuje na povrchu pleti, neobsahuje nanočastice, a vďaka tomu nepreniká do pokožky.
Účinkuje ihneď po aplikácii, ľahko sa rozotiera a nezanecháva bielu vrstvu na pokožke.

Rozložiteľný prírodný polymér P3HB je technologicky nenáročný na výrobu a nepredstavuje riziko pre prírodu ako ostatné nešetrné UV filtre. Potom, čo ho zmyjeme z pokožky, sa vo vode bez zvyškov rozloží (metabolizované).

Použitie: Opaľovací emulziu naneste na pokožku, ktorá bude vystavená slnečnému žiareniu. Na udržanie ochrany opakujte aplikáciu, najmä pri potení, po kúpaní alebo osušení uterákom.

Opaľovací emulzia nie je vhodná pre deti do 3 rokov.

UV ochrana z prírodného polyméru P3HB
Prírodný polymér P3HB po nanesení odráža slnečné lúče a tak chráni pokožku pred popálením a ďalšími nepriaznivými vplyvmi UV žiarenia. Nepreniká do pokožky, a vďaka tomu nepredstavuje žiadne riziko pre ľudí ani prírodu.

Prečo v opaľovací emulzii vidím drobné čiastočky?
Ide o malé kúsky prírodného polyméru P3HB, ktoré sa počas roztieranie neusadili na pokožke. Tento vedľajší efekt sa deje preto, že prípravok neobsahuje nanočastice.
Vzniknuté čiastočky prírodného polyméru P3HB na pokožke ľahko rozotrite.

Kategória: Nafigate Cosmetics - Opaľovacie emulzie

Hydratačné sérum - Hyaluron Essential

Cena: 20,58 EUR

Skladom: 3 ks

SUN PROTECT SPF 20 - UVA 8

Cena: 14,38 EUR

Skladom: 1 ks

SUN PROTECT SPF 30 - UVA 15

Cena: 19,46 EUR

Skladom: 1 ks

SUN PROTECT SPF 30 - UVA 15

Cena: 19,46 EUR

Skladom: 1 ks

Olej Sun Protect Spray SPF 50+, UVA 20

Cena: 16,42 EUR

Skladom: 1 ks

SUN PROTECT SPF 20 - UVA 8

Cena: 14,38 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Polyhydroxybutyrate, Methylpropanediol, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-10 Stearate, Polyglyceryl-6 Tristearate, Hydroxypropyl Guar, Caprylyl Glycol, Phenylpropanol, Coco-glucoside, Parfum, Citral, Citrinellol, Limonene, Linalool, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Ethyl Ferulate, Humulus Lupulus Cone Extract

Nafigate CosmeticsNafigate Cosmetics

Kyselina hyalurónová čiže hyaluronan hrá základnú úlohu pri zachovaní napätia, pružnosti a poddajnosti pokožky. Svojimi antioxidačnými účinkami ju chráni pred voľnými radikálmi, podporuje tvorbu kolagénu a podieľa sa na iných dôležitých biologických pochodoch v pokožke. Pravidelné dodávanie tejto "kyseliny mladosti" pleti je teda veľmi dôležité pre jej zdravie a mladistvý vzhľad.

Kyselina hyaluronová spolu s ďalšími glykosaminoglykány a kolagénom tvorí dôležitú zložku mechanizmu znovuobnovenie poškodenej pokožky a je základným kameňom pri tvorbe kožných buniek. Jednou z najdôležitejších biologických vlastností tejto kyseliny je jej schopnosť viazať vodu, a to až na 4000 násobok jej vlastnej váhy, čo je oveľa viac než u akejkoľvek inej prírodnej látky. Vďaka tejto vlastnosti zabezpečuje pleti neprekonateľnú hydratáciu a jemnosť. Zásadne pôsobí na stimuláciu a rast nových buniek, takže obmedzuje tvorbu vrások a regeneruje čerstvé jazvy na pokožke. Vhodná je tiež pre ľudí s akné či dermatitídou.

Vlastnosti kyseliny hyalurónovej sú preto pre kozmetický priemysel doslova zázrakom. Zmäkčuje a vyhladzuje pokožku, má skvelé lubrikačné aj antioxidačné vlastnosti, má protizápalové účinky a regeneruje pokožku aj do hĺbky.

Účinkov kyseliny hyalurónovej si samozrejme všimli dermatológovia na celom svete už dávno a vďaka tomu sa na trhu začali objavovať aj rôzne formy typicky aplikovaných prípravkov (najmä anti-age krémy a séra), ale treba povedať, že s rozdielnym zložením a teda i účinnosťou.