Úvod  \ Olej Sun Protect Spray SPF 50+, UVA 20

SynCare - Olej Sun Protect Spray SPF 50+, UVA 20

19,17 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 150 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210251

Olej Sun Protect Spray SPF 50+ s betakaroténom a arganovým olejom

Ochranný olej Sun Protect Spray SPF 50+, UVA 20 je určený pre všetkých, ktorí požadujú maximálnu SPF ochranu, súčasne sa nechcú zdržovať nanášaním ochranných prípravkov z túb a preferujú rýchlu a jednoduchú aplikáciu v rozprašovači.
Vďaka obsahu betakaroténu získa pokožka rýchlejšie hnedastý tón opálenie.
Praktické balenie opaľovacieho prípravku je nenáročné na priestor a hodí sa aj do príručných kabeliek alebo taštičiek u kolies.

Vodeodolnosť významne znižuje opakovanú spotrebu ochranného prostriedku. Prípravok je odporúčaný tiež deťom, vrátane detí do 3 rokov, a osobám so sklonom k nežiaducim reakciám na slnku.

Použitie: Približne 10 minút pred opaľovaním aplikuje olej na pokožku a rovnomerne ho rozotrite.

Kategória: SynCare - Ochrana pokožky pri opaľovaní

SUN PROTECT SPRAY SPF 30 - UVA 15

Cena: 12,09 EUR

Skladom: 1 ks

SUN PROTECT SPRAY SPF 30 - UVA 15

Cena: 12,09 EUR

Skladom: 1 ks

ZINCI SUN SPF 50+ ľahko tónující

Cena: 19,30 EUR

Skladom: 1 ks

ZINCI SUN SPF 50+, UVA 16

Cena: 21,35 EUR

Skladom: 1 ks

SUN PROTECT SPRAY SPF 30 - UVA 15

Cena: 12,09 EUR

Skladom: 1 ks

ZINCI SUN SPF 50+ ľahko tónující

Cena: 19,30 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclomethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Octocrylene, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Argania Spinosa Kernel Oil, Beta-Carotene, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Myrtus Communis Leaf Extract, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxides, Silica, Tin Oxide, Polyurethane-79, Helianthus Annuus Seed Oil, Humulus Lupulus Extract, Tocopherol, Ethyl Ferulate

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.