Úvod  \ OFTAXYL krém

SynCare - OFTAXYL krém

33,00 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 30 ml

Skladom: 1 ks

1 komentár

Kat. číslo: 210104

OFTAXYL krém proti tmavým kruhom pod očami

Krém OFTAXYL o/v bez parfémov je určený pre redukciu tmavých podočních kruhov a opuchov. Prípravok obsahuje látky, ktoré spevňujú cievnu stenu tak, aby nedochádzalo k jej praskaniu a zosvetľujú tmavé podoční kruhy. Krém navyše obsahuje protivráskovou zložku oligoBOTEXIN pre obmedzenie tvorby mimických vrások v okolí očí.

OFTAXYL krém odbúrava látky v koži, ktoré sú zodpovedné za tmavé podoční kruhy. Prípravok obmedzuje tvorbu opuchov v okolí očí a spevňuje tenké steny ciev. Aktívna látka dermaBOTEX napína podoční vrásky a chrysin urýchľuje odbúravanie bilirubínu, čím zosvetľuje tmavé kruhy pod očami.

Použitie: Aplikujte 2x denne, najlepšie ráno a večer iba na oblasti postihnutia. Dĺžka aplikácie 60 dní, potom prestávka tiež 60 dní a opäť následná aplikácia po dobu 60tich dní.

Upozornenie: Pre zvýšenie účinku odporúčame neopaľovať sa pri aplikácii OFTAXYL krému.

Kategória: SynCare - Proti tmavým kruhom pod očami

Očná maska liftingová

Cena: 15,77 EUR

Skladom: 1 ks

RenoHyal A očný krém

Cena: 29,55 EUR

Skladom: 1 ks

Očný gél

Cena: 30,23 EUR

Skladom: 1 ks

Sérum na riasy - Wimpernserum

Cena: 25,00 EUR

Skladom: 2 ks

Očné liftingové sérum

Cena: 29,64 EUR

Skladom: 1 ks

Upokojujúci micelárny odličovač

Cena: 14,59 EUR

Skladom: 1 ks

(1) Kleštincová Jana
Oftaxyl

Dobrý deň, tento krém na pokožku okolo očí používam asi 20 dní a myslím, že výsledok už je vidieť, zatiaľ len spokojnosť. Zostávam s pozdravom

Přidáno: 12.02.2016 09:04:46

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Cyclomethicone, Ethylhexyl Stearate, Aluminium Starch Octenyl Succinate, Butylene Glycol, Glycerin, Cetyl Alcohol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Ceteareth-25, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii Butter Unsaponifiables, Steareth-20, Hydroxysuccinimide, Chrysin, Acetyl Hexapeptide-3, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-3, Parfum, Glyceryl Caprylate

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.