Úvod  \ Objemový styling-púder

Alcina - Objemový styling-púder

13,64 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 12 g

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 14439

Objemový styling-púder

Jednoduchý a rýchly "PÚDROVÝ" STYLING

Ultraľahký stylingový púder so silným spevnením dodáva objem pri korienkoch a zabezpečuje plnosť a štruktúru v dĺžkach vlasov. Je vhodný aj pre veľmi jemné vlasy.

Dodáva účesu plnosť, ideálny aj na oživenie stylingu ďalší deň.
Veľmi jemný púder, vlasy nezmatní, je vhodný aj pre veľmi jemné vlasy, u krátkych vlasov výborne funguje aj na vlhké vlasy.
Zaistí viac objemu pri korienkoch a plnosť a štruktúru v dĺžkach vlasov, má chladivý efekt na pokožke.
Nezanecháva žiadne stopy vo vlasoch → pre vlasy všetkých odtieňov a farieb.
Do suchých vlasov - nasypať priamo ku korienkom alebo zapracovať pomocou prstov do dĺžok vlasov.
Je to púdrový styling - NIE suchý šampón!

Tento ultraľahký stylingový púder vo vlasoch zaisťuje perfektný objem už od korienkov, spevňuje účes a dodáva mu plnosť a štruktúru až do dĺžok vlasov. Vo vlasoch je neviditeľný, takže je ideálny pre všetky farby vlasov. Vďaka ľahkému zloženiu sa hodí aj pre veľmi jemné vlasy.

Použitie: Objemový styling-púder nasypte na suché vlasy po cestičkách priamo k vlasovým korienkom alebo zapracujte pomocou prstov do dĺžok vlasov a vytvorte svoj objemový styling.

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - #ALCINA Style

Pena pre objem vlasov - XXL balenie

Cena: 26,68 EUR

Skladom: 1 ks

Ultraľahký sprej s morskou soľou

Cena: 13,64 EUR

Skladom: 1 ks

Pena pre objem vlasov

Cena: 15,91 EUR

Skladom: 1 ks

Sprej na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

Cena: 20,73 EUR

Skladom: 1 ks

Nepenivá fénovacia emulzia

Cena: 13,64 EUR

Skladom: 1 ks

Sprej na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

Cena: 20,73 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Silica Silylate, Fructose, Glucose, Parfum, Sodium Benzoate, Sodium Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Lactic Acid, Glycolic Acid, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.