replica uhren kaufen repliki zegarków https://www.franckmullerwatches.to https://www.watchesiwc.to/ audemar piguet replica sellswatches.com

Úvod  \ Nutri-kofeínový šampón - Plantur 21

Dr. Wolff - Nutri-kofeínový šampón - Plantur 21

11,58 EUR

Výrobca: Dr. Wolff

Množstvo: 250 ml

Skladom: >3 ks

2 komentáre

Kat. číslo: 71000

Nutri-kofeínový šampón pre slabý rast vlasov Plantur 21

Nutri-kofeínový komplex obsiahnutý v šampóne Plantur 21 pomáha zabrániť energetickému deficitu vo vlasových korienkoch. Kofeín v prípravkoch Plantur 21 môže byť detekovaný pri koreni vlasov už za pouhých 120 sekúnd. Dodatočný účinok pochádza z cenných mikroživín biotínu, horčíka, vápnika a zinku. Sú dôležitými faktormi pre zdravý a intenzívny rast vlasov.

Nutri-kofeínový šampón bol vyvinutý tiež aj pre farbené a namáhavé vlasy. Obsahuje ošetrujúce látky, ktoré zvláčňujú namáhavé vlasy zaťažované vonkajšími vplyvmi. Tieto zvláčňujúce látky ale pre vlasy nepredstavujú nežiaduce záťaž, nie sú použité žiadne silikóny, ktoré by sa na vlasy viazali.

Kofeín aktivuje vlasové korienky a zlepšuje rast vlasov. Biotín reguluje energetickú rovnováhu vlasových korienkov a prispieva k udržaniu zdravého rastu vlasov. Zinok je najdôležitejší stopový prvok vo vlasoch a rastový faktor pre zdravé vlasové korienky. Vápnik a horčík zvyšujú odolnosť vlasových korienkov.

Použitie: Pri umývaní vlasov nechajte šampón 2 minúty pôsobiť.

Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov.

Kategória: Plantur 21 - Vlasová kozmetika

Coffein Liquid

Cena: 10,33 EUR

Skladom: >3 ks

Sport šampón CTX

Cena: 7,00 EUR

Skladom: 1 ks

Double Effect

Cena: 9,50 EUR

Skladom: >3 ks

Scalp Sun Protection

Cena: 14,08 EUR

Skladom: 3 ks

Longhair Nutri balzam - Plantur 21

Cena: 7,00 EUR

Skladom: >6 ks

Aktívne kapsule - Plantur39

Cena: 16,58 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

(2) Mon
odporúčam

Šampón užíva sestra, je s ním maximálne spokojná. Účinky v popise sa potvrdili, akurát ho treba užívať pravidelne.

Přidáno: 02.12.2015 23:07:37
(1) Antonia
Skúsenosti

Osobne mám skúsenosti len so šamponom a neviem si ho vynachváliť. Tonikum kupujem pre dcéru a vnučku a im sa veľmi osvedčil.

Přidáno: 05.01.2015 12:51:33

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Panthenol, Caffeine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Parfum, Polyquaternium-7, Sodium Citrate, Polyquaternium-10, Potassium Sorbate, Citric Acid, Calcium Gluconate, Magnesium Gluconate, Sodium Benzoate, Zinc PCA, Niacinamide, Limonene, Linalool, Biotin, Methylparaben, Propylparaben.

(Nezávazná informace. Prosím, dbejte na údaje o obsahu uvedené na obalu.)

Plantur39

Kozmetika Plantur39 - novinka pre ženy po štyridsiatke

Rednutie a vypadávanie vlasov - nejedná sa len o typicky mužský problém. Predovšetkým v období menopauzy a po jej skončení trpia problémom vypadávanie vlasov milióny žien.

Vedecký tím Dr Kurta Wolffa v spolupráci s univerzitnou klinikou v Jene vyvinul Fyto-kofeínové komplex, kterýodbourává negatívny vplyv testosterónu na vlasové korienky a následne zamedzuje hormonálne podmienenému vypadávanie vlasov u žien po menopauze.

Kozmetiku proti padaniu vlasov u mužov nájdete tu