Úvod  \ NEW LASHES - sérum pre podporu rastu rias

SynCare - NEW LASHES - sérum pre podporu rastu rias

59,45 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 4 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210199

NEW LASHES - sérum pre podporu rastu rias

Prípravok po podporu rastu rias. Obsahuje klinicky overenú kombináciu peptidu a troxerutínu, ktoré spoločne s extraktom kmeňových buniek Echinacei predlžujú rastový cyklus rias. Riasa tak má čas dorastať väčšie dĺžky a súčasne sa zväčšuje jej objem. Pozitívny účinok dopĺňajú kyselina hyalurónová a melatonín.
Prípravok neobsahuje biomatoprost ani iné prostaglandíny.

Použitie: Sérum pre podporu rastu rias sa nanáša ku korienkom rias alebo na obočie 1x denne večer pred spánkom. Maximálna odporúčaná doba použitia je 60 dní, potom je vhodná prestávka najmenej 30 dní. Aplikácia viackrát denne nezvyšuje účinok prípravku

Kategória: SynCare - Ošetrenie okolia očí

BINACIL® Odstraňovač farieb - XXL balenie

Cena: 40,86 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Sada pre starostlivosť o pokožku okolo očí

Cena: 51,77 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Očná maska liftingová

Cena: 15,77 EUR

Skladom: 1 ks

Očný gél

Cena: 30,23 EUR

Skladom: 2 ks

Upokojujúci micelárny odličovač

Cena: 14,59 EUR

Skladom: 1 ks

Odličovač očného okolia

Cena: 12,55 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Troxerutin, Myristoyl Pentapeptide-17, Furfuryl Tetrahydropyranyladenine, Melatonin, Echinacea Angustifolia Meristem Cell Culture, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Lactic Acid, Sodium Borate, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.