Úvod  \ Neviditeľná styling-pasta

Alcina - Neviditeľná styling-pasta

12,17 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 50 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 14433

Neviditeľná styling-pasta - stredne silná

Pre nedbalé i hladké účesy

Dokonalosť všetkým elegantným, nedbalým aj uhladeným účesom dodá stredne silná stylingová pasta. Poskytuje prirodzené, nezaťažujúce spevnenie a vytvára moderný dojem. Pasta je neviditeľná, ľahká, vlasy nelepí ani nemastí. Pomôže upraviť jemné, silné, rovné aj kučeravé vlasy. Je vhodná pre mužov aj ženy s krátkymi vlasmi, ale použiť sa dá aj u dlhých vlasov pre spevnenie niektorých častí účesu.

Použitie: Naberte pastu na špičku prsta, rozotrite v dlaniach a ľahko pri tom zohrejte. Rovnomerne zapracujte do suchých vlasov a upravte do požadovaného vzhľadu.

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - #ALCINA Style

Fénovací sprej pre hladké vlny

Cena: 12,17 EUR

Skladom: 1 ks

221 - MAKE ME WAVY SPRAY - Termoochranný sprej pre podporu...

Cena: 15,26 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Formovací gél

Cena: 14,78 EUR

Skladom: 1 ks

Sprej na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

Cena: 18,96 EUR

Skladom: 1 ks

302 - PUMP ME UP SPRAY - Posilňujúci sprej pre objem od...

Cena: 21,22 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Ultraľahký sprej s morskou soľou

Cena: 12,17 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Cera Alba, Cocos Nucifera Oil, Glyceryl Stearate, Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Lanolin, Cetearyl Alcohol, Candelilla Cera, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Parfum, Sodium Cetearyl Sulfate, Aminomethyl Propanol, PVP, Decylene Glycol, Tetrasodium Iminodisuccinate, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, CI 77492, CI 77499.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.