Úvod  \ NanoCare vitamínová pleťová maska

SynCare - NanoCare vitamínová pleťová maska

11,58 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 25 g

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210143

NanoCare vitamínová pleťová maska

NanoCare vitamínová pleťová maska obsahuje jemná nanovlákna, ku ktorým sú pripútané dôležité vitamíny. Tie sa aktivujú zvlhčením masky a následne prestupujú intenzívne do pleti. Súčasne štruktúra masky chráni pokožku pred prienikom mikroorganizmov a nečistôt z okolia. Významne sa tak zvyšuje hygienická úroveň starostlivosti, kedy kozmetička sa nedotýka povrchu pleti klientky. Nesmie byť vynechaná ani vysoká ekologickosť prípravku, pretože všetky zložky nanomasky sú 100% biorozložitelné.

Použitie: Zvlhčite pleť najlepšie Hydrogenii biominerálním tonikom v spreji a následne aplikujte napříkald Sérum morské liftingové.
Vyberte masku z obalu, odstráňte ochrannú netkanú textíliu, svetlejšie stranou priložte masku na pleť a zvlhčite ju tonikom.
Po 10 až 15 minútach masku zložte a jej zvyšky odstráňte.

Kategória: SynCare - Pleťové masky

BioMineral Hydratačná maska zjasňujúci

Cena: 14,13 EUR

Skladom: 1 ks

Pleťová voda - Refreshing Water with Liposomes

Cena: 9,63 EUR

Skladom: 1 ks

5-minútová maska

Cena: 18,63 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

BioMineral Hydratačná maska zjasňujúci

Cena: 14,13 EUR

Skladom: 1 ks

BioMineral Hydratačná maska zjasňujúci

Cena: 14,13 EUR

Skladom: 1 ks

5-minútová maska

Cena: 18,63 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Polyvinyl Alcohol, Polyvinyl Acetate, Sodium Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Niacinamide, Pyridoxin HCl, Sodium Riboflavin Phosphate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.