Úvod  \ Nano Eye Lift - náhradné balenie

Nafigate - Nano Eye Lift - náhradné balenie

16,63 EUR

Výrobca: Nafigate

Množstvo: 1 balenie

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: N0300401

NAFIGATE Nano Eye Lift - náhradné balenie

Revolučná starostlivosť o očné okolie, ktorá okamžite (do 30 minút) vyhladí podočné okolie trpiaci prejavmi starnutia a únavy. Vrásky, kruhy a opuchnuté vačky pod očami budú vďaka unikátnej NANO-technológii zredukované a pokožka bude vyhladená.

Nano Eye Lift predstavuje neinvazívne a okamžité vypnutie vrások vďaka nanovlákenné maske, kyseline hyalurónovej a vyživujúcemu krému. Nanovlákenná maska dokáže otvoriť póry pokožky a umožniť tak kyseline hyalurónovej a ceramidom z krému preniknúť hlboko do pokožky.

Jedná sa o patentovaný český produkt. Produkt je kozmetický prípravok v segmente starostlivosti proti vráskam, ktorý patrí medzi dlhodobo rastúce trhové segmenty. Aplikáciou podočné masky dochádza k okamžitému viditeľnému efektu - vyhladenie vrások, podočních vakov a obmedzenia kruhov pod očami.

Podľa klinickej štúdie najvyšší efekt nastupuje po 48 hodinách od aplikácie. Kľúčovou konkurenčnou výhodou je okamžitý efekt pôsobenia produktu. Užívateľka ihneď po aplikácii cítia pnutie, ktoré vyvoláva maska a ihneď po odstránení masky vidí viditeľne redukované vrásky a ďalšie prejavy starnutia pleti.

Výsledky Klinické štúdie realizovanej Národným referenčným centrom pre kozmetiku preukázali vyhladenie jemných a redukciu hlbokých vrások až u 75% respondentov a najvyšší efekt nastal po 48 hodinách od aplikácie.

Použitie: Postup aplikácie priložený v balení.

Balenie Nano Eye Lift - náhradné balenie obsahuje:
4 páry podočních vyhladzujúcich masiek Nano Eye Lift

Postup aplikácie v nasledujúcom inštruktážnom videu:

 

Kategória: Nafigate Cosmetics - Vek 25+

Očný gél

Cena: 26,13 EUR

Skladom: 1 ks

RENOVIA Očný krém CPK

Cena: 16,71 EUR

Skladom: 2 ks

Omladzujúce sérum - Skin Recovery Serum

Cena: 31,25 EUR

Skladom: 1 ks

Očný krém s kyselinou hyalurónovou

Cena: 22,00 EUR

Skladom: 1 ks

Sada DermaBOTEXIN proti vráskam - varianta 2

Cena: 108,83 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Hydratačná pleťová maska - Moisture Protect 48H

Cena: 12,46 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Podoční vyhlazující maska Nano Eye Lift: Polyurethan.

 

Nafigate CosmeticsNafigate Cosmetics

Kyselina hyalurónová čiže hyaluronan hrá základnú úlohu pri zachovaní napätia, pružnosti a poddajnosti pokožky. Svojimi antioxidačnými účinkami ju chráni pred voľnými radikálmi, podporuje tvorbu kolagénu a podieľa sa na iných dôležitých biologických pochodoch v pokožke. Pravidelné dodávanie tejto "kyseliny mladosti" pleti je teda veľmi dôležité pre jej zdravie a mladistvý vzhľad.

Kyselina hyaluronová spolu s ďalšími glykosaminoglykány a kolagénom tvorí dôležitú zložku mechanizmu znovuobnovenie poškodenej pokožky a je základným kameňom pri tvorbe kožných buniek. Jednou z najdôležitejších biologických vlastností tejto kyseliny je jej schopnosť viazať vodu, a to až na 4000 násobok jej vlastnej váhy, čo je oveľa viac než u akejkoľvek inej prírodnej látky. Vďaka tejto vlastnosti zabezpečuje pleti neprekonateľnú hydratáciu a jemnosť. Zásadne pôsobí na stimuláciu a rast nových buniek, takže obmedzuje tvorbu vrások a regeneruje čerstvé jazvy na pokožke. Vhodná je tiež pre ľudí s akné či dermatitídou.

Vlastnosti kyseliny hyalurónovej sú preto pre kozmetický priemysel doslova zázrakom. Zmäkčuje a vyhladzuje pokožku, má skvelé lubrikačné aj antioxidačné vlastnosti, má protizápalové účinky a regeneruje pokožku aj do hĺbky.

Účinkov kyseliny hyalurónovej si samozrejme všimli dermatológovia na celom svete už dávno a vďaka tomu sa na trhu začali objavovať aj rôzne formy typicky aplikovaných prípravkov (najmä anti-age krémy a séra), ale treba povedať, že s rozdielnym zložením a teda i účinnosťou.