Úvod  \ Hydratačné sérum - Hyaluron Essential

Nafigate - Hydratačné sérum - Hyaluron Essential

20,59 EUR

Zľava: 10% (-2,29 EUR)

Bežne: 22,88 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Nafigate

Množstvo: 20 ml

2 komentáre

Kat. číslo: N0300211

NAFIGATE Hydratačné sérum

NAFIGATE Kyselina hyalurónová má unikátne zloženie, ktoré kombinuje nízko aj vysokomolekulárnu 100% čistú kyselinu hyalurónovú a práve vďaka tomu funguje nielen na povrchu pokožky, ale preniká aj do hlbších vrstiev pleti (až do dermis), čo je oblasť, kde vznikajú vrásky. Je vedecky dokázané, že molekuly s nízkou alebo veľmi nízkou molekulovou hmotnosťou sú biologicky aktívne. Efekt je teda nielen okamžitý, ale aj dlhodobý.

NAFIGATE Kyselina hyalurónová pomáha udržiavať optimálnu hydratáciu pleti, zvyšuje celkovú elasticitu a pevnosť pleti, redukuje vrásky a mimické ryhy, ale aj predchádza ich vzniku, čo sú prvé predpoklady pre oddialenie príznaku starnutia.

NAFIGATE Kyselina hyalurónová je vyrobená s vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej (2%).

Účinky:
Maximálna hydratácia zvnútra, ale aj z vonkajšej časti pleti.
Redukcia jemných i hlbokých vrások.
Zlepšenie pevnosti a pružnosti pleti.
Eliminácia jazvičiek a raniek.
Zjednotenie pleti.

Použitie: Aplikujte 2x denne, ráno a večer. Na starostlivo vyčistenú pleť naneste malé množstvo kyseliny hyalurónovej. Gél jemne vmasírujte končekmi prstov na oblasť pleti, krku a dekoltu. Po aplikácii gélu doporučujeme naniesť hydratačný krém podľa vášho typu pleti.

Kategória: Nafigate Cosmetics - Vek 25+

N°1 UV Control sérum

Cena: 22,92 EUR

Skladom: 1 ks

N°1 UV Control sérum

Cena: 22,92 EUR

Skladom: 1 ks

DermaBOTEXIN Sérum 18%

Cena: 63,33 EUR

Skladom: 1 ks

Sérum ukludňujúce

Cena: 19,88 EUR

Skladom: 1 ks

Skin Manager Bodyguard

Cena: 15,00 EUR

Skladom: 2 ks

Hydratačné sérum - Hyaluron Peptide Serum

Cena: 22,88 EUR

Skladom: 2 ks

(2) Janka
Kyselina Hyalurónová

No je to úžasná vecička uplne sa mi polepšila pleť a mám ju krásne hladkú a vyskúšala som aj pod oči sérum a tiež odporúčam výsledky naozaj zaručene ako opisujú.Pravidelne používam a pleť je mladšia a dobre napnuta aj kolegyne mi hovorili že som akási pekná

Přidáno: 27.03.2018 08:29:57
(1) Jarmila Schleissová
hodnocení účinku kyseliny hyaluronové

Jsem s ní velice spokojena, užívám ji na obličej, krk a dekolt asi půl roku a účinek tohoto gelu je opravdu výborný. Jsem už starší, o pleť jsem sice vždy pečovala, ale určitým vráskám nešlo zabránit. Po aplikování kyseliny hyaluronové, vrásky se podstatně zmenšily, pleť je napnutá a projasněná. Všimly si toho i moje kamarádky a už si honem objednaly. Velmi tento produkt doporučuji, doufám, ale že zůstane stejně cenově dostupný, pro nás starší. Jarmila

Přidáno: 15.12.2016 10:10:52

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Glycerin, Sodium, Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl, Glycol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide

Nafigate CosmeticsNafigate Cosmetics

Kyselina hyalurónová čiže hyaluronan hrá základnú úlohu pri zachovaní napätia, pružnosti a poddajnosti pokožky. Svojimi antioxidačnými účinkami ju chráni pred voľnými radikálmi, podporuje tvorbu kolagénu a podieľa sa na iných dôležitých biologických pochodoch v pokožke. Pravidelné dodávanie tejto "kyseliny mladosti" pleti je teda veľmi dôležité pre jej zdravie a mladistvý vzhľad.

Kyselina hyaluronová spolu s ďalšími glykosaminoglykány a kolagénom tvorí dôležitú zložku mechanizmu znovuobnovenie poškodenej pokožky a je základným kameňom pri tvorbe kožných buniek. Jednou z najdôležitejších biologických vlastností tejto kyseliny je jej schopnosť viazať vodu, a to až na 4000 násobok jej vlastnej váhy, čo je oveľa viac než u akejkoľvek inej prírodnej látky. Vďaka tejto vlastnosti zabezpečuje pleti neprekonateľnú hydratáciu a jemnosť. Zásadne pôsobí na stimuláciu a rast nových buniek, takže obmedzuje tvorbu vrások a regeneruje čerstvé jazvy na pokožke. Vhodná je tiež pre ľudí s akné či dermatitídou.

Vlastnosti kyseliny hyalurónovej sú preto pre kozmetický priemysel doslova zázrakom. Zmäkčuje a vyhladzuje pokožku, má skvelé lubrikačné aj antioxidačné vlastnosti, má protizápalové účinky a regeneruje pokožku aj do hĺbky.

Účinkov kyseliny hyalurónovej si samozrejme všimli dermatológovia na celom svete už dávno a vďaka tomu sa na trhu začali objavovať aj rôzne formy typicky aplikovaných prípravkov (najmä anti-age krémy a séra), ale treba povedať, že s rozdielnym zložením a teda i účinnosťou.