Úvod \

Framesi \ Vlasová kozmetika \ Morphosis - Green

Morphosis - Green

Pre tých, čo volia prírodu

Spoločnosť Framesi predstavuje produkty z nového radu Morphosis Green, ktorá je určená pre vyznávačov čisto prírodnej kozmetiky. Je rad zákazníkov, ktorí požadujú "zelenú" kozmetiku, ale súčasne spoliehajú na odporúčania a profesionalitu kaderníkov.

Zbrusu nová línia je postavená čisto na báze prírodných látok. Produkty z radu Green sú určené predovšetkým pre domácu starostlivosť, obsahujú vyše 98% prírodných zložiek.
Produkty disponujú typickou vôňou stredomorských rastlín a bylín. Je tu obsiahnuté množstvo prírodných esenciálnych olejov. Získavajú sa šetrne bez použitia rozpúšťadiel, nezaťažujú prírodu ani vlasovú pokožku.
Obaly sú z bio-plastu, 100% recyklovateľné.

Triediť podľa:

Celkom položiek: 2

Framesi - GREEN DAILY CONDITIONER - Kondicionér pre každodenné použitie

GREEN DAILY CONDITIONER - Kondicionér pre každodenné použitie Ingrediencie rešpektujúci prírodu a zdravie vlasov. Ideálne pre normálne a jemné vlasy. Vhodný pre každodenné použitie. Hydratačný kondicionér obsahuje vyše 98% prírodných zložiek a aktívnych látok. Práve vďaka...

GREEN DAILY CONDITIONER - Kondicionér pre každodenné použitie - 250 ml

14,99 EUR

Zľava: 20% (-3,75 EUR)

Bežne: 18,74 EUR

Skladom: 2 ks

Množstvo: 250 ml

Kat. číslo: A03436

Výrobca: Framesi

Framesi - GREEN OIL INFUSION - Prírodný olej na vlasy

GREEN OIL INFUSION - Prírodný olej na vlasy Ingrediencie rešpektujúci prírodu a zdravie vlasov. Ideálne pre normálne a hrubé vlasy. Prírodný olej obsahuje vyše 98% prírodných zložiek a aktívnych látok. Vďaka obsiahnutým prírodným látkam krásne vonia. Vôňa pripomína typické...

GREEN OIL INFUSION - Prírodný olej na vlasy - 90 ml

20,59 EUR

Zľava: 20% (-5,15 EUR)

Bežne: 25,74 EUR

Skladom: 2 ks

Množstvo: 90 ml

Kat. číslo: A03393

Výrobca: Framesi

Celkom položiek: 2