Úvod  \ Micro Ampoules Venectine - proti kuperóze

SynCare - Micro Ampoules Venectine - proti kuperóze

3,22 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 1.5 ml

Skladom: 3 ks

Kat. číslo: 213113

Micro Ampoules Venectine - proti kuperóze

Pôsobí proti začervenávání pokožky a tvorbe drobných cievok na tvári. Dopĺňa komplexné ošetrenie proti kuperóze v salónny iv domácej starostlivosti. Obsahuje účinné látky priamo pôsobiace proti rozšíreným cévkám, ako sú hesperidín, bisabolol, vitamín C a antioxidačný enzým.

Použitie: V salónny praxi zhodne ako sérum Decongenesia, v domácej starostlivosti sa vykoná 28 denná kúra každý druhý deň vždy večer. Následne je možné krytie Decongenesia krémom. V salónny praxi je možné pre aplikáciu použiť Inder.

Kategória: SynCare - Micro Ampoules jednorazová pleťová séra

PSORICAN krém CPK

Cena: 16,65 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Micro Ampoules Longevity Maris Collagen

Cena: 3,96 EUR

Skladom: 2 ks

Čistiaci gél

Cena: 14,48 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Micro Ampoules Silver Eyes Radiance - kúra na 28 dní

Cena: 51,52 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Couperose krém

Cena: 37,17 EUR

Skladom: 1 ks

Očný gél

Cena: 28,91 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Allantoin Aluminum Chlorohydrate, Propylene Glycol, Hesperidin, Bisabolol, Alcohol denat., Xanthan Gum, Ascorbyl Palmitate, Superoxide Dismutase, Piroctone Olamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.