Úvod  \ Micro Ampoules Rastlinné kmeňové bunky

SynCare - Micro Ampoules Rastlinné kmeňové bunky

4,27 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 1.5 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 213112

Micro Ampoules Rastlinné kmeňové bunky

Sérum obnovuje pevnosť a pružnosť pleti. Vzhľadom k bohatému základu, ktorý tvorí babasu olej a bio marhuľový olej, poskytujú pleti potrebnú výživu a prirodzenú ochranu. Komplex olejov dopĺňa hemiskvalan, ktorý je cenený ako jemný "nemastný" olej.

Hlavné liečivo predstavuje extrakt z kmeňových buniek byliny Seigesbeckia orientalis, ktorý je priamym ochrancom kolagénu. Sérum neobsahuje žiadne minerálne oleje a vosky. Hoci je lipofilný, postupne sa ľahko vstrebe.

Použitie: Sérum má veľmi dobré masážne vlastnosti. Preto ho do pleti zapracujeme ľahkou kozmetickú masážou. Možno ho použiť aj okolo očí.

Kategória: SynCare - Micro Ampoules jednorazová pleťová séra

Micro Ampoules Cellular Hydrating - kúra na 28 dní

Cena: 38,59 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Micro Ampoules Silver Eyes Radiance - kúra na 28 dní

Cena: 53,86 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Micro Ampoules Retinal C Firming

Cena: 4,50 EUR

Skladom: 2 ks

Micro Ampoules Longevity Maris Collagen - kúra na 28 dní

Cena: 46,73 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

HYDROGENIA tonikum osviežujúce

Cena: 13,59 EUR

Skladom: 1 ks

Micro Ampoules Venectine - proti kuperóze

Cena: 3,36 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Cyclomethicone, Ethylhexyl Stearate, Caprylyl Methicone, C13-15 Alkane (hemisqualane), Dimethicone, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Stearoxy Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Sigesbeckia Orientalis Extract, Litsea Cubeba Fruit Oil, Rosmarinus Officinalis Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.