Úvod  \ Micro Ampoules Pre elasticita Vitamín C

SynCare - Micro Ampoules Pre elasticita Vitamín C

4,14 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 1.5 ml

Skladom: 3 ks

Kat. číslo: 213118

Micro Ampoules Pre elasticita Vitamín C

Sérum obsahuje rýchlo pôsobiace omladzujúce látky. Rastlinný vitamín C (pochádza z čučoriedok) je doplnený o hojivý účinok zinku a rastlinných silic. Pleť je ihneď po použití významne zjemnená. Pri pravidelnej aplikácii nastáva obnova správneho napnutie pleti a viditeľná podpora elasticity.

Použitie na salónu: Sérum zapracujte do pleti a dekoltu. Druhou možnosťou je priame zmiešaní séra s OXYGENIA 02 krémovou liftingovú a oxygenačnou maskou. Sérum môžete aj priamo vmiešať do masiek.

Použitie v domácej starostlivosti: Odporúčame použitie v rámci 28-dňovej kúry. Sérum sa vklepává končekmi prstov do pleti každý druhý deň večer a môže sa kryť maskou alebo krémom.

Kategória: SynCare - Micro Ampoules jednorazová pleťová séra

Micro Ampoules Anti Acne

Cena: 3,36 EUR

Skladom: 2 ks

Čistiaci gél CPK

Cena: 14,18 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Intenzívna ampulková kúra

Cena: 25,00 EUR

Skladom: 1 ks

AHA G8 omladzujúci pleťová maska

Cena: 23,45 EUR

Skladom: 1 ks

ILUMENIA rozjasňujúci krém

Cena: 84,95 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Micro Ampoules Cellular Calming - kúra na 28 dní

Cena: 41,18 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Ceteareth-25, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Zinc Gluconate, Alcohol denat., Bisabolol, Dimethicone, Ascorbyl Palmitate, Xanthan Gum, Mentha Piperita Oil, Citrus Limon Leaf Oil, Ethyl Methane Carboxamide, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.