Úvod  \ Micro Ampoules DMAE anti-wrinkles therapy

SynCare - Micro Ampoules DMAE anti-wrinkles therapy

17,79 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 1.5 ml

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: 213117

Micro Ampoules DMAE anti-Wrinkles therapy

Ampulka je doslova nabitá účinnými látkami, ktoré pôsobia proti vráskam a ďalším prejavom starnutia pleti, ako je pokles množstva kolagénu a kyseliny hyalurónovej v pleti. Výsledkom pravidelnej aplikácie je nielen zníženie hĺbku mimických vrások medzi obočím, na čele a okolo očí, ale tiež zlepšenie elasticity a plnosti kože.
ARGIRELINE - kto by nepoznal snáď najpopulárnejší protivráskový peptid. Vďaka španielskym špecialistom tak máme nástroj, ktorý pôsobí na odstránenie vrások obdobne, ako je tomu u butulotoxinu.
MATRIXYL MORPHOMICS - francúzski odborníci rozšírili rad protivráskových peptidov o tripeptid, ktorý pôsobí nielen proti vráskam, ale navyše podporuje tvorbu nového kolagénu a kyseliny hyalurónovej.
DMAE - aj tak prestížne periodikum, akým je Americký časopis klinickej dermatológie, publikuje o tejto látke oznámenia o zmiernenie hlbších vrások na čele a okolo oči. Navyše konštatuje zlepšenie tvaru pier a plnosti pleti.

Použitie: Celá ampulka sa zapracuje do pleti a podľa typu ošetrení sa kryje maskou.

Kategória: SynCare - Micro Ampoules jednorazová pleťová séra

Sérum regeneračné CPK

Cena: 25,04 EUR

Skladom: 1 ks

RENOVIA Nočný výživný krém

Cena: 28,50 EUR

Skladom: 1 ks

Micro Ampoules Cellular Calming

Cena: 3,38 EUR

Skladom: >3 ks

Micro Ampoules Cellular Calming - kúra na 28 dní

Cena: 37,75 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Dimethylaminoethanol Tartarate, Dimethyl MEA, Pentylene Glycol (and) Caprylyl Glycol (and) N-Prolyl Palmitoyl Tripeptide-56 Acetate, Acetyl Hexapeptide-8, Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.