Úvod  \ Micelárna čistiaca voda

SynCare - Micelárna čistiaca voda

22,68 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 200 ml

Skladom: 1 ks

1 komentár

Kat. číslo: 210192

Micelárna čistiaca voda s kyselinou hyalurónovou

Micelárny prípravok predstavuje vodnou zmes kyseliny hyalurónovej s micelami, v ktorých je uzavretý extrakt snežné horské riasy, vyskytujúce sa v niektorých oblastiach švajčiarskych Álp. Komplex účinných látok dopĺňa extrakt fíg, ktorý pleť osviežuje a hydratuje.

Micely sú unikátne moderné čistiace častice šetrných umývacích látok, ktoré sú tvorené betaíny a cukrovými zložkami. Sú rovnomerne rozptýlené vo vode, ktorá obsahuje viazanú kyselinu hyalurónovú. Vďaka ich vlastnostiam je pokožka veľmi šetrne čistená bez toho, aby došlo k narušeniu ochrannej bariéry kože.

Použitie: Micelárnu vodu naneste na vatový tampón a krúživými pohybmi čistite pleť. Micelárna čistiaca voda je vhodná nielen pre čistenie pokožky tváre, ale aj krku a dekoltu.

Kategória: SynCare - Pleť +35

Očný krém 100% kyselina hyalurónová

Cena: 29,55 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

DermaNEOXIN BB denný krém

Cena: 77,36 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Micro Ampoules Pre elasticita Vitamín C - kúra na 28 dní

Cena: 45,91 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

N°1 Čistiaca pena

Cena: 15,91 EUR

Skladom: 1 ks

Čistiaci gél CPK

Cena: 13,45 EUR

Skladom: 1 ks

Micro Ampoules Rastlinné kmeňové bunky - kúra na 28 dní

Cena: 47,50 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

(1) Paulina
odporučam

Vzdy som mala problem s kozmetikou ktoru som kupila a vyskušala tak bud som sa vysipala alebo cervenalo ale tato od vas by som kazdemu odporučila velmi je dobra super este raz vam ďakujem ze si mozem od vas objednavat Dakujem

Přidáno: 20.02.2018 08:12:42

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua (Water), Glycerin, Butylene Glycol, Argan Oil Glycereth-8 Esters, Lactic Acid, Sucrose Cocoate, Capryl/Capramidopropyl Betaine, Alcohol denat., Sodium Hyaluronate, Ficus Carica Fruit (Fig) Extract, Xanthan Gum, Coenochloris Signiensis (Snow Algae) Extract, Maltodextrin, Lecithin, Phenoxyethanol, Ethylxexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.