Úvod  \ Esenciálna silica - medovka BIO

SynCare - Esenciálna silica - medovka BIO

13,33 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 20 ml

Odoslanie:do 7 dní !

2 komentáre

Kat. číslo: 210211

Esenciálna silica - medovka BIO

Medovka je pre svoju prenikavú a napriek tomu príjemnú vôňu obľúbená predovšetkým v aromaterapii, ale najnovšie nachádza uplatnenie aj pri celotelové masáži. Osviežuje, čistí. Pre aplikáciu na tvár je vhodná najmä u mastnej pleti.

Použitie: Do masážnych prípravkov alebo alginátových masiek SynCare Náš tip: Pridajte 2 kvapky silice do Morské alginátové masky zjemňujúce s chlorofylom ihneď potom, čo zmiešate hmotu masky s vodou.

CPK - certifikovaná prírodná kozmetika

Esenciálna silica neobsahuje suroviny živočíšneho pôvodu a je súčasne nezávisle certifikovaná ako Certifikovaná prírodná kozmetika BIO alebo Certifikovaná prírodná kozmetika CPK.
Pre všetky kozmetické prípravky vyrobené alebo distribuované spoločnosťou SynCare platí, že neboli testované na zvieratách.

SynCare kosmetika pro vegany

Kategória: SynCare - Masáž pokožky

Telový peeling CPK

Cena: 15,42 EUR

Skladom: 1 ks

Palmorůžová silica BIO

Cena: 12,08 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Krém na ruky s BIO konopným olejom CPK

Cena: 12,75 EUR

Skladom: 1 ks

Klinčeková silica BIO

Cena: 16,21 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Clear Quartz Roller masážny valček na tvár

Cena: 33,96 EUR

Skladom: 2 ks

Krém na suchú pleť nočný CPK

Cena: 16,79 EUR

Skladom: 3 ks

(2) a-cosmetics
odpověď pro p. Luciu

Dobrý den, jedná se o čistou meduňkovou silici. Každá silice je směsí tisíců až desítek tisíc jednotlivých látek - zejména terpenoidů. Dle nařízení EU 1223/2009/ES musí ty složky silic, ale také parfémů, které jsou v příloze III uvedeného nařízení, být zveřejněny na etiketě, a to za uvedením botanického názvu silice. Konkrétně meduňková silice je směsí zejména limonenu (dipenten), citronelolu, geraniolu, linaloolu a citralu. Samozřejmě, jsou tam i další složky jako je farnesol nebo pineny.

Přidáno: 20.12.2017 10:01:22
(1) lucia
medovka zlozenie

dobry den chcela by som sa spytat aky je pomer medovky v silici medovka. v zlozeni su aj ine zlozky ale nepisete v akom pomere. dakujem

Přidáno: 16.12.2017 20:30:48

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Melissa Officinalis Oil, Dipentene, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.