Úvod  \ Medová depilačná pasta BIO

SynCare - Medová depilačná pasta BIO

26,21 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 700 g

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: 210161

Medová depilačná pasta BIO

Medová depilačná pasta bola vyvinutá predovšetkým pre profesionálnu salónnu depiláciu. Hustota pasty pri izbovej teplote je daná kombináciou invertovaného cukru a medu, ktorý prepožičiava paste charakteristickú farbu i vôňu. Vďaka vysokému osmotickému tlaku, ktorý vytvára nepriaznivé prostredie pre mikroorganizmy, neobsahuje prípravok konzervačné látky.

Medová depilačná pasta je určená pre salónnu depiláciu teplými depilačnými hmotami. Ochlpenie je odstraňované vrátane cibuľky, čo predlžuje dobu, po ktorú zostáva pokožka po depilácii bez ochlpenia.

Použitie: Pasta sa zahreje v mikrovlnnej rúre pri výkone 1200 W po dobu 1 minúty alebo Beurer ohrievací vani po dobu 30 minút na maximálnom stupni. Pred depiláciou je nevyhnutné pokožku očistiť - odporúčame Micelárne tonikum anti-akné s adstringentnými micelami. Následne musí byť pokožka starostlivo vysušená. Odporúčame zhliadnuť inštruktážne video:

Kategória: SynCare - Depilácia

Špachtľa kozmetická

Cena: 0,67 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Glucose, Fructose, Mel, Bisabolol, Panthenol, Tocopheryl Acetate

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.