Úvod  \ Luxusný sypký púder - Luxury Loose Powder

Alcina - Luxusný sypký púder - Luxury Loose Powder

34,58 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 1 ks

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 65066

Luxury Loose Powder

Sypký púder Luxury Loose Powder vytvára vďaka svojej inovatívnej textúre dojem zjednotenej a žiarivej pleti. Nezvýrazňuje vrásky ani jemné linky, pokožka je opticky vyhladená a zjednotená. Špeciálne zloženie tohto luxusného transparentného púdru je veľmi ľahké a na pleti takmer neviditeľné.

Použitie: Luxusný sypký púder aplikujte Štetcom na púder. Je možné ho použiť aj samostatne, alebo k perfektnému zafixovanie make-upu.
Luxury Loose Powder je možné v tenkej vrstve použiť aj ako primer pred nanesením make-upu, ktorý potom drží dlhšie a vyzerá žiarivejšie.

Kategória: Alcina - Dekoratívna kozmetika - Tvár

Tvárenka - Brilliant Blush - 010 Tripple Rose

Cena: 22,50 EUR

Skladom: 1 ks

Kontúrovací púder - Matt Contouring Powder - dark

Cena: 32,08 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Vyhladzujúci make-up - Age Control Make-up - medium

Cena: 27,08 EUR

Skladom: 1 ks

Korektor - Authentic Concealer - medium

Cena: 15,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Bronzer púder - Sun Kiss Powder

Cena: 25,00 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, SILICA, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, SQUALANE, POLYSORBATE 20, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GELLAN GUM

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.