Úvod \

LR Health and Beauty - zľavy \ Vlasová kozmetika

Vlasová kozmetika - LR Health and Beauty

Nachádzate sa na webovej stránke LR partnera - Andrea Haraštová.
Toto nie sú oficiálne internetové stránky spoločnosti LR HEALTH AND BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Starostlivosť o vlasy zďaleka nie je len okrajovou súčasťou starostlivosti o telo. Vlasy nie sú neživým prívesom kože, odráža sa v nich telesné zdravie aj sociálne postavenie.

Stav našich vlasov a pokožky hlavy odráža celkový stav organizmu. Stres, oslabenie imunity, choroby, nesprávna výživa, únava, lieky aj starnutie, to všetko sa môže prejaviť v nelesklých slabých vlasoch a spôsobiť nemalé problémy s vlasovou pokožkou.

Vedľa známky telesnej pohody sú dobre vyzerajúce vlasy odnepamäti pokladané za dôležitý aspekt vzhľadu a podieľa sa na prvom dojme. Prispievajú k uplatneniu osobnosti a v neposlednom rade sú tiež dôležitým erotickým prvkom.

Zdravé, bohaté a lesklé vlasy sú darom prírody, s ktorým nejde len tak beztrestne nakladať. Nejedná sa o "trvanlivý tovar". Ak majú byť našou pýchou, musíme im poskytnúť príkladnú a cieľavedomou starostlivosť - a nielen vlasom samotným, ale aj pokožke hlavy, na ktorej správnej funkcii kvalita vlasov stojí.

Firma LR Health and Beauty Systems venuje vlasovej kozmetike veľkú pozornosť a k problematike vlasov pristupuje odborne, s láskou a starostlivosťou. Nemožno pochybovať o tom, že individuálne zvolené ošetrujúcej prostriedky z LR-programu dokážu stav vlasov výrazne zlepšiť, dodať im bohatosť, lesk a uľahčiť ich úpravu.

Podkategórie

L-Recapin (1)

Triediť podľa:

Celkom položiek: 1

LR - L-Recapin Šampón

L-Recapin Šampón Inovatívny a špeciálny komplex účinných látok. Procapil® pôsobí trojnásobne: kyselina oleanolová - zabraňuje degenerácii vlasových korienkov, apigenin - posilňuje vlasové korienky, Biotinyl-GHK - podporuje uchytenie vlasových korienkov. Dermatologicky...

L-Recapin Šampón - 200 ml

24,21 EUR

Zľava: 22% (-6,83 EUR)

Bežne: 31,04 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 200 ml

Kat. číslo: LR27000

Výrobca: LR

Celkom položiek: 1