Parfumy s nemeckým štandardom kvality - LR Health and Beauty

Nachádzate sa na webovej stránke LR partnera - Andrea Haraštová.
Toto nie sú oficiálne internetové stránky spoločnosti LR HEALTH AND BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Ponuky parfumov sa na nás hrnú zo všetkých strán. Najčastejšie sa snaží osloviť prívlastky "lacné", "luxusné" alebo "značkové". Podstata dobrého parfumu ale spočíva v niečom inom. Základom je konzistencia vonných olejov. Ich nedostatok bohužiaľ často prekrýva honosná značka alebo atraktívna cena.

Niektoré vône sú neprávom prezentované ako parfumy - majú totiž kvalitu obyčajnej toaletné vody. Vôňa je krátkodobá a jej intenzita slabá. To, že ste mnohokrát značkový parfum kúpili za úžasnú cenu, potom postráda všetok zmysel, pretože ak chcete voňať celý deň, musíte vôňu niekoľkokrát "oživovať". Fľaštičku s parfémom tak spotrebujete za niekoľko týždňov a musíte si kúpiť novú.

S našimi parfumy je to inak. Obsah parfumovaných vonných olejov je u všetkých produktov LR Health and Beauty Systems oveľa vyššia ako u výrobkov ponúkaných v bežnej obchodnej sieti.

Najlepším dôkazom kvality našich parfumov sú mená svetových celebrít. Vlastné vône si pod našou značkou nechali "ušiť na telo" hviezdy formátu Karla Gotta, Bruce Willisa alebo Karolíny Kurkovej. Ich nekompromisný management aj ony samy majú najvyšší záujem na tom, aby boli parfumy nesúce ich mená kvalitné a vysoko komfortné. Pre LR, ako firmu s nemeckým štandardom kvality, je splnenie takejto požiadavky samozrejmosťou.

Podkategórie

Triediť podľa:

Celkom položiek: 1

LR - Classics Eau de Parfum (Stockholm)

LR Classics Eau de Parfum (Stockholm) Moderné a pulzujúce mesto Škandinávie: raj dizajnu, módy a večerných party. Ľahko drevitá vôňa: cédrové drevo, ambra a bergamot. LR Classics - štýlové moderné stálice Parfumy LR Classics majú jedno spoločné - neuveriteľnú nadčasovosť. LR...

Classics Eau de Parfum (Stockholm) - 50 ml

19,44 EUR

Zľava: 15% (-3,44 EUR)

Bežne: 22,88 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 50 ml

Kat. číslo: LR3295-60

Výrobca: LR

Celkom položiek: 1