LR Health and Beauty Systems - špičková kvalita aloe vera produktov

Nachádzate sa na webovej stránke LR partnera - Andrea Haraštová.
Toto nie sú oficiálne internetové stránky spoločnosti LR HEALTH AND BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Existuje veľa produktov s obsahom Aloe Vera a veľa firiem, ktoré Aloe Vera distribuujú. Medzi výrobky aj výrobcovia však môže byť až priepastný rozdiel.

Niektoré produkty obsahujú tak nízke percento Aloe Vera gélu, že je ich pozitívny vplyv na organizmus takmer mizivý.
LR Aloe Vera gély začínajú tam, kam sa mnohé konkurenčné výrobky ani nepriblíži. Naše koncentráty sú vyrobené z 89-92 percent čistého Aloe Vera gélu.

Niektoré produkty sú prezentované ako produkty z Aloe - ich výrobca ale nekonkretizuje druh. Aloe Vera existuje vo viac ako 300 odrodách. Nie všetky druhy sú telu prospešné.
LR spracováva výhradne rastlinu Aloe Vera Barbadensis Miller, ktorej účinky sú preukázateľne najvyššia. Podstatná časť výrobcov len ťaží z dobrého mena tejto odrody, ale spracováva Aloe Vera nižšej biologickej kvality.

Dôležitým ukazovateľom kvality je pestovanie, ale aj forma zberu. LR Health and Beauty Systems stavia svoje výrobky na špičkovej kvalite. Preto je pre nás pestovanie i zber skutočným obradom. Aloe Vera sa pestuje vo vyšších nadmorských výškach v krásnom čistom prostredí. Voda i pôda sú sledované a nikdy tu nesmie byť použité umelých hnojív či pesticídov. Za zrelé sa považujú rastliny staršie ako dva roky. Z každej rastliny sa ručne zberá šesť listov 3x za rok. List musí byť dlhšia ako 50 cm a asi 12-14 cm široký. Rastliny sú zbierané výhradne ručne. Zaobchádza sa s nimi veľmi opatrne a nehrozí ich poškodenie, znehodnotenie a vykrvácanie Aloe Vera gélu. Nie každá Aloe Vera má ale také šťastie. Mnoho veľkopredajcov využíva strojového zberu, pri ktorom hrozí nezvratné poškodenie rastliny a pri ktorom dochádza k trhaniu nezrelých a zatiaľ nedostatočne rozvinutý listov. V porovnaní s tým má naša šetrne zberaná Aloe Vera niekoľkonásobnou kvalitu.

Podkategórie

Špeciál (2)

Triediť podľa:

Celkom položiek: 2

LR - Aloe Vera Sprej prvej pomoci

Aloe Vera Sprej prvej pomoci Aloe Vera špecialista pre všetky prípady. Ľahký sprej pre starostlivosť o celé telo. Aloe Vera Sprej prvej pomoci so silnou kombináciou 83% Aloe Vera gélu a 12 bylinných esencií, priľne k namáhanej pokožke ako ochranný film, upokojuje, ochladzuje....

Aloe Vera Sprej prvej pomoci - 400 ml

18,71 EUR

Zľava: 10% (-2,08 EUR)

Bežne: 20,79 EUR

Skladom: 2 ks

Množstvo: 400 ml

Kat. číslo: LR20000

Výrobca: LR

LR - Aloe Vera Ochranný krém s Propolisom

Aloe Vera Ochranný krém s Propolisom Hustý krém pre starostlivosť o suchú, šupinatú pokožku a namáhané miesta, ktoré vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Jemná emulzia spája propolis zo včelích plástov a hydratujúce Aloe Vera vo výdatný krém. Intenzívne hydratuje a vyživuje pokož...

Aloe Vera Ochranný krém s Propolisom - 100 ml

17,53 EUR

Zľava: 15% (-3,10 EUR)

Bežne: 20,63 EUR

Skladom: 1 ks

Množstvo: 100 ml

Kat. číslo: LR20002

Výrobca: LR

Celkom položiek: 2