Úvod  \ Linola Fett Ölbad - Olejová prísada do kúpeľa

Linola - Linola Fett Ölbad - Olejová prísada do kúpeľa

7,88 EUR

Výrobca: Linola

Množstvo: 200 ml

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: 2100362

Linola Fett Ölbad - Olejová prísada do kúpeľa a sprchy

Linola Fett Ölbad je prísada do kúpeľa s obsahom esterov nenasýtených mastných kyselín (najmä kyselinou linolovú) a tekutého parafínu. Vytvára na pokožke ochranný film a zmierňuje pocit svrbenia. Vstrebáva sa v priebehu celej kúpeľe. Používa sa na prípravu plných alebo čiastočných kúpeľov, prípadne k nanášaniu priamo na kožu pri sprchovaní.

Kúpeľová prísada Linola Fett Ölbad je vhodná na liečbu ochorení spojených so suchou kožou (atopická dermatitída, chronická forma psoriázy). Registrovaný liek k vonkajšiemu použitie.

Ak nie je odporučené inak, používa sa takto:
Plná kúpeľ - 30 - 40 ml
Čiastočná kúpeľ - 2 ml
Sprchovanie - 20 ml (nanesie sa na vlhkú kožu a potom krátko osprchuje)

Dĺžka kúpeľa nemá presiahnuť 20 minút. Kúpeľ je možné vykonávať každé 2-3 dni.
Pre deti a dospievajúcich platia rovnaké dávkovanie ako pre dospelých. U dojčiat a malých detí postačí niekoľkominútová kúpeľ.
Teplota kúpeľa nemá prekročiť 36 °C, lebo vyššou teplotou sa znižuje efekt spätného premastenie. Ak sa objaví svrbenie, zníži sa teplota kúpeľa na 32 °C alebo tak, ako je to znesiteľné. Po kúpeli pokožku jemne osušíme uterákom. Silné osušenie a trenie znižuje terapeutický efekt.

Linola Fett Ölbad sa nemá dostať do očí, pretože môže spôsobiť pálenie očí. Ak sa Linola Fett Ölbad náhodou dostane do očí, je potrebné oči dôkladne vypláchnuť vodou.
Olejový film na koži, na povrchu vane alebo sprchového kúta zvyšuje riziko pošmyknutia.

Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov.

Kategória: 

Lotion

Cena: 16,63 EUR

Skladom: 1 ks

Hydratačný telový šampón

Cena: 7,46 EUR

Skladom: 2 ks

ImunoFruitík Gummies - 50+5 gummies

Cena: 7,25 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Acidotikum - žuvacie laktobacily

Cena: 5,63 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

TravelPop® - banán, citrón

Cena: 2,38 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Hydratačný telový šampón

Cena: 7,46 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

100 ml přísady do koupele obsahuje: parafinum liquidum 48,0 g, lipidoacidoesteres mixti 44,0 g, alcoholes c 10-16 oxyethylen-oxypropylenati 1,0 g, alcoholes c 10-16 oxyethylenati 6,0 g

Linola Fett Ölbad obsahuje převážně (92%) směs různých mastných substancí a malé množství (7%) emulgátorů, které vedou k vytvoření disperzní koupele. Tím je zaručeno v rámci balneoterapie dobré promaštění pokožky a snižuje se uvolňování fyziologických faktorů, zadržujících vodu v rohové vrstvě - NMF (Natural moisturizing factors).

Linola pomôže pri veľmi suchej, zapálenej, popraskanej alebo šupinatej pokožke

Kdekoľvek Vašej pokožke chýba kyselina linolová, darí sa jej nedobre. Reaguje stratou vlhkosti, a to nepretržite. Telo si v tomto ohľade nedokáže samo pomôcť, keďže túto dôležitú účinnú látku samé neprodukuje. Prípravky Linola obsahujú túto účinnú látku, aby napomohli regenerácii kože. Prípravky Linola pomáhajú telu odstrániť príčinu straty vlhkosti.

Každý z nás už má nejakú skúsenosť s odreninou alebo slnečným úpalom. Samozrejme, existuje aj rad ďalších nepríjemných problémov s pokožkou, ako napr. suchá pokožka a atopický ekzém. Vtedy si každý želá, aby sa pocit pálenia, svrbenia, napätej kože alebo zápalu čo najskôr a natrvalo zmiernil.

To sa však môže podariť len vtedy, ak sa zvolí správna účinná látka ako aj správny druh krému. Preto existuje Systém Linola pozostávajúci z liečiv a dermokosmetických prípravkov ako výsledok desaťročia trvajúceho získavania skúseností s celostným ošetrovaním a starostlivosťou o pokožku.

Všetky prípravky Linola sú optimálne vyladené navzájom a na rôzne stavy pokožky, pretože suchá pokožka potrebuje iný krém ako zapálená pokožka.