Úvod  \ Levanduľová silica BIO

SynCare - Levanduľová silica BIO

12,95 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 20 ml

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: 210216

Esenciálna silica - levanduľa BIO

Silica je používaná od pradávna pre osviežujúce kúpele. Okrem svojich vonných vlastností má výborné dezinfekčné a upokojujúce účinky. Možno ju použiť pre každý typ pleti. Normalizuje mazotok a podporuje regeneráciu buniek pokožky. Je možné ju aplikovať aj ako prostriedok pre šetrnú dezinfekciu pokožky, napríklad po čistení pleti alebo expresiu komedónov. Silica je pôvodom z južného Francúzska.

Použitie: Do masážnych prípravkov alebo alginátových masiek SynCare. Náš tip: Pridajte 1 kvapku silice do Upokojujúci masky.

CPK - certifikovaná prírodná kozmetika

Esenciálna silica neobsahuje suroviny živočíšneho pôvodu a je súčasne nezávisle certifikovaná ako Certifikovaná prírodná kozmetika BIO alebo Certifikovaná prírodná kozmetika CPK.
Pre všetky kozmetické prípravky vyrobené alebo distribuované spoločnosťou SynCare platí, že neboli testované na zvieratách.

SynCare kosmetika pro vegany

Kategória: SynCare - Masáž pokožky

Klinčeková silica BIO

Cena: 17,68 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Medovková silica BIO

Cena: 14,55 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Pleťový masážny krém

Cena: 21,77 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Palmorůžová silica BIO

Cena: 13,18 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Zvláčňujúci a vyživujúci krém na ruky

Cena: 13,91 EUR

Skladom: 1 ks

Masážny olej BIO

Cena: 22,59 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Lavadula Angustifolia Oil, Dipentene, Linalool

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.