Úvod  \ Lactomax® Double

VitaHarmony - Lactomax® Double

10,58 EUR

Výrobca: VitaHarmony

Množstvo: 60 kapslí

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 501031

Lactomax® Double - laktobacily 4 mld. + komplex vit. B - pre črevnú mikroflóru a imunitu

Lactomax® Double je vylepšeným produktom s vyšším, dvojnásobným obsahom laktobacilov a bifidobaktérií v kapsuliach, ktoré sú vyrobené špeciálnou technológiou Vcaps®. Táto technológia tvorí kapsule iba z rastlinnej celulózy bez želatíny, teda sú vhodné aj pre vegetariánov. Kapsule majú veľmi nízky obsah vody a sú teda vhodné pre probiotické kultúry, ktoré sú chránené pred vonkajším prostredím.

Lactomax® Double efektívne doplní tieto prirodzené zložky črevnej mikroflóry, ktoré sa za normálnych podmienok vyskytujú na sliznici čriev. Príjem laktobacilov a bifidobaktérií sa odporúča pri ich úbytku spôsobenom napríklad liečbou antibiotikami, chemoterapeutikami, ale tiež pri nedostatočnej výžive. Úbytok laktobacilov spôsobuje poruchy biologickej rovnováhy, ktorá sa môže prejaviť nadúvaním, zápchou alebo hnačkou.

Vitamíny skupiny B obsiahnuté v tomto produkte prispievajú navyše k normálnemu energetickému metabolizmu a správnej činnosti nervovej sústavy.
Vitamín B2 chráni bunky pred oxidatívnym stresom a znižuje mieru únavy a vyčerpania.
Niacín napomáha psychickej činnosti, vitamín B6 čiže pyridoxín podporuje imunitu. Vitamín B1 prispieva k normálnej činnosti srdca.

Odporúča sa ho užívať s prípravkom Jablčný ocot 500 mg, kedy zásadnou podmienkou efektívne detoxikačnej kúry je dostatočný príjem tekutín.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 - 2 kapsulu denne, najlepšie ráno po jedle. Kapsulu zapiť tekutinou. V tehotenstve a počas dojčenia určí dávkovanie lekár.

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Uchovaním v chladničke spomalíte prirodzený proces úbytku živých kultúr. Chráňte pred vysokými teplotami! Chráňte pred slnkom!

Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.

Kategória: VitaHarmony - Probiotické kultúry

Kremík - extrakt z prasličky roľnej 125 mg

Cena: 5,79 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Čaj - Pestrec s mätou

Cena: 2,21 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Komplex vitamínov B Repelent

Cena: 4,46 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Chróm 200 mcg

Cena: 5,46 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

My Country - Beta karotén 10.000 m.j.

Cena: 4,75 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Harmónia New - škoricové oblátky

Cena: 1,96 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.