100% kyselina hyaluronová nočný krém

Pre pravidelnú nočnú výživnú starostlivosť - so 100% kyselinou hyalurónovou, intenzívne hydratuje a vyživuje.

Krém je ďalším rozšírením prípravkov s kyselinou hyalurónovou a predstavuje nočnú variantu k Dennému krému 100% kyselina hyaluronová. Krém tvoria bohatú emulznú textúru, ktorá vzniká kombináciou rastlinných triglyceridov s hemiskvalanem a marhuľovým olejom. Vo vodnej fáze je rozpustená 100% kyselina hyalurónová rastlinné sacharidy a vitamín E. Komplex účinných látok poskytuje pleti predovšetkým nevyhnutnú hydratáciu a výživu. Keďže neobsahuje parfum ani farbivá, je vhodný aj pre citlivú pleť.
Typ emulzie: o/v (olej vo vode) Typ pleti: pleť +35, prípadne pleť s tendenciou k suchosti vo všetkých vekových kategóriách.
Nočný krém 100% kyselina hyalurónová prináša vrchným vrstvám pokožky bohatú hydratáciu vďaka kyseline hyalurónovej. Tá púta veľké množstvo vlhkosti. Výsledným účinkom je obnova plnosti pokožky a prirodzeného tonusu.
Konzervačné látky: fenoxyetanol
Účinné látky: sodná soľ kyseliny hyalurónovej (INCI: Sodium hyaluronate) - má mimoriadne hydratačné vlastnosti, hemiskvalan (INCI: C13 - C15) - dodáva pleti látky tukovej povahy.

 

Kyselina hyalurónová

Hoci názvom kyselina, nejedná sa o klasickú kyselinu. Z chemického hľadiska je kyselina hyalurónová cukrovým polymérom. Veľmi dobre púta vodu. Uvádza sa, že na seba viaže, v závislosť na molekulovej hmotnosti, až 1000 krát viac vody, než sama váži. V ľudskom organizme je prítomná v rade tkanive, napr. v chrupavkách, vo väzive a tiež celkom prirodzene v pokožke. Tu sa podieľa na jej hydratácii, optimálnym tonusu, jemnosti a hutnosti.

 

Kombinácia prípravkov s kyselinou hyalurónovou

Ak si prajete celodennú starostlivosť o pleť s kyselinou hyalurónovou, potom denný a nočný krém so 100% kyselinou hyalurónovou je správnou voľbou.
Značka SynCare doplnila a rozšírila sortiment prípravkov s kyselinou hyalurónovou. S výnimkou Micelárne čistiace vody s kyselinou hyalurónovou sú všetky prípravky tejto rady už v ponuke.
REVITALIA revitalizujúci celulárna voda - nahrádza pleťové tonikum. Vďaka forme v spreji sa ľahko nanáša. Je veľmi príjemná pre aplikáciu a pokožku ihneď hydratuje aj zjemňuje.
MULTI LIFT 100% kyselina hyalurónová sérum - obsahuje vysoký koncentrát 100% kyseliny hyalurónovej. Intenzívne vyhladzuje pleť a navracia jej optimálny tonus.
Denný krém 100% kyselina hyalurónová - krém je určený pre dlhodobú dennú intenzívnu starostlivosť. Chráni a vyživuje pleť.