Úvod  \ Krém na mastnú a zmiešanú pleť nočný CPK

SynCare - Krém na mastnú a zmiešanú pleť nočný CPK

18,32 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 75 ml

Skladom: 1 ks

1 komentár

Kat. číslo: 210101

Krém na mastnú a zmiešanú pleť nočný CPK vegan

Jemný, ľahko vstrebateľný krém obsahuje extrakt lipy v bio sójovom oleji, ktorý má jedinečné regeneračné a upokojujúce účinky. Vitamín A a pantenol veľmi priaznivo dopĺňajú účinky extraktu lipového kvetu. Krém pôsobí proti rozšíreným cévkám v škáre a účinne obnovuje tonus ochabnutej pleti.

Použitie: Naneste večer na dôkladne odlíčenú a očistenú pleť tváre, krku a dekoltu.

CPK - certifikovaná prírodná kozmetika

Tento produkt je dostupný vo vzorku.

Krém na mastnú a zmiešanú pleť nočný CPK neobsahuje suroviny živočíšneho pôvodu a je súčasne nezávisle certifikovaný ako Certifikovaná prírodná kozmetika BIO alebo Certifikovaná prírodná kozmetika CPK.
Pre všetky kozmetické prípravky vyrobené alebo distribuované spoločnosťou SynCare platí, že neboli testované na zvieratách.

SynCare kosmetika pro vegany

Kategória: SynCare - Mastná a zmiešaná pleť

Pre-Aging krém

Cena: 49,36 EUR

Skladom: 1 ks

SEBUNORM krém

Cena: 23,91 EUR

Skladom: 1 ks

GlycoRETINAL +C krém

Cena: 26,41 EUR

Skladom: 1 ks

Krém na mastnú a zmiešanú pleť denný CPK

Cena: 19,41 EUR

Skladom: 1 ks

RENOVIA nočný výživný krém

Cena: 34,18 EUR

Skladom: 1 ks

Krém na mastnú a zmiešanú pleť denný CPK

Cena: 19,41 EUR

Skladom: 1 ks

(1) Ivana
Krém

Krémy používám teprve druhý týden a mám velmi dobrý pocit, jsou lehké, opravdu pleť nezatěžují a nemastí více, zvláční ji a hydratují (což je pro mě výhoda, protože používám silnou pleťovou čistící vodu s alkoholem). Nemám příliš zkušeností s jinými kosmetickými přípravky a značkami, ovšem jsem velmi spokojená, zůstanu u těchto výrobků.

Přidáno: 20.09.2017 12:46:57

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Alcohol, Glycerin, Glycine Soja (Organic), Tilia Cordata Extract, Parfum, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Citric Acid

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.