Úvod  \ Kotvičník

VitaHarmony - Kotvičník

11,63 EUR

Výrobca: VitaHarmony

Množstvo: 80 kapslí

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 501518

Kotvičník 500 mg 90% saponínov

Kotvičník od VitaHarmony je doplnok stravy, ktorý obsahuje kvalitný extrakt z kotvičníka zemného s vysokým podielom biologicky aktívnych látok - saponínov. Ich obsah v kapsuliach od VitaHarmony je 90%. Vďaka použitej veľmi kvalitnej surovine stúpa účinnosť kotvičníka v organizme.
Odporúčaná denná dávka sú 2-3 kapsule denne, to znamená denný príjem 1000 - 1500 mg kotvičníka zemného.
Kotvičník zemný, latinsky Tribulus terrestris L., je jednoročná bylina, ktorá sa od nepamäti používa v tradičnom liečiteľstve pre svoje mnohostranné účinky na naše zdravie. Pôvod jej využívania siaha až do tradičného čínskeho liečiteľstva a indickej ajurvédskej medicíny.
Najčastejšie sa kotvičník využíva ako stimulant v športovej výžive.
Biologicky aktívne zložky kotvičníku pôsobia tak, že stimulujú telový a svalový tonus a podporujú energetický metabolizmus a vďaka tomu pôsobí pozitívne na fyzický výkon, vytrvalosť a zlepšenie regenerácie organizmu. Kotvičník je jedným z najúčinnejších povolených stimulantov v športovej výžive.

Ďalej kotvičník stimuluje činnosť pohlavných orgánov, podporuje reprodukciu a optimalizuje hormonálnu rovnováhu. Účinok kotvičníka je založený na stimuláciu tvorby luteinizačného hormónu. Ide o hormón, ktorý je veľmi dôležitý pre správnu funkciu ženského i mužského organizmu.
U žien tento hormón stimuluje produkciu estrogénov a progesterónu, a tým podporuje ovuláciu.
U mužov tento hormón pôsobí na Leydigove bunky v semenníkoch a stimuluje produkciu testosterónu.
Výsledkom tohto účinku na úrovni celého organizmu je najmä podpora nárastu svalovej hmoty, stimulácia vytrvalosti a zlepšenie fyzického výkonu.
U mužov aj u žien kotvičník podporuje reprodukčné funkcie a pôsobí ako prírodné afrodiziakum.

Odporúčané dávkovanie: 2-3 tablety denne. Celú tabletu prehltnite a zapite dostatočným množstvo tekutiny. V čase tehotenstva a dojčenia určí dávkovanie lekár.

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na pravej strane obalu. Chráňte pred priamym slnkom.

Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 15 rokov. Nie je určené tehotným a dojčiacim ženám. Nie je určené osobám s poruchou hormonálneho systému. Nie je určené osobám s ochorením prostaty. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.

Kategória: VitaHarmony - Výťažky rastlinné

RejuDERM - výživový doplnok

Cena: 22,83 EUR

Skladom: 1 ks

ImunoFruitík Gummies - 40 gummies

Cena: 5,79 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Cesnak 1000 mg

Cena: 3,58 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Beta karotén 25.000 m.j.

Cena: 7,38 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

XXL Magnézium citrát + Vitamín B6

Cena: 17,29 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

VitaTriplex® 6 plus - šesťnásobná ochrana kĺbov

Cena: 17,46 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.