Úvod  \ Cashmere Balzam na vlasy

Alcina - Cashmere Balzam na vlasy

11,67 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Alcina

Množstvo: 150 ml

Kat. číslo: 10835

Cashmere Balzam na vlasy

Kašmírový vlasový balzam rozmaznáva príjemnou kašmírovú vôňou, pästí vysušené vlasy vzácnym kašmírovým extraktom, vyhladzuje štruktúru vlasov a dodáva hebkosť, redukuje elektrostatický náboj vo vlasoch.

Kašmírový extrakt je získavaný z prírodnej kašmírové vlny a obsahuje keratín, ktorý je zložením podobný tomu v ľudskému vlasu i pokožke. Keratín hrá dôležitú úlohu pri pevnosti a odolnosti vlasov aj pokožky a dodáva im hebkosť.
Kationový ošetrujúci polymér sa viaže tam, kde je štruktúra vlasu poškodená. Pozitívne nabité katiónové polyméry sa zachytávajú v miestach poškodenia ako malé magnety a vyhladzujú štruktúru vlasu.

Použitie: Po umytí vlasov Kašmírovým šampónom rovnomerne naneste do vlasov množstvo Kašmírového balzamu veľkosti lieskového orieška. Nechajte krátko pôsobiť a potom dôkladne opláchnite.

"Vďaka tebe strácam lesk", povedali suché vlasy zime. Našťastie Kašmírový vlasový balzam uvoľňuje túto mrazivú atmosféru. S cenným kašmírovým extraktom dokonale rozmaznáva vlasy - navracia im lesk, hebkosť a vyhladzuje ich štruktúru. Antistatický, luxusný a ľahko použiteľný.
Ideálne kašmírové duo: šampón + balzam na vlasy.

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Kašmír

Longhair Nutri balzam - Plantur 21

Cena: 7,00 EUR

Skladom: >3 ks

Hyaluron 2.0 Balzam - cestovné balenie

Cena: 6,00 EUR

Skladom: 1 ks

Pivný vlasový balzam

Cena: 5,79 EUR

Skladom: >6 ks

COLOR PROTECT INTENSIVE TREATMENT - Intenzívna maska na...

Cena: 18,25 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Farebný balzam - medená

Cena: 15,00 EUR

Skladom: 1 ks

SUBLIMIS OIL CONDITIONER - Kondicionér s arganovým olejom -...

Cena: 33,58 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.