Úvod  \ Cashmere Balzam na vlasy

Alcina - Cashmere Balzam na vlasy

11,67 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 150 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 10835

Cashmere Balzam na vlasy

Kašmírový vlasový balzam rozmaznáva príjemnou kašmírovú vôňou, pästí vysušené vlasy vzácnym kašmírovým extraktom, vyhladzuje štruktúru vlasov a dodáva hebkosť, redukuje elektrostatický náboj vo vlasoch.

Kašmírový extrakt je získavaný z prírodnej kašmírové vlny a obsahuje keratín, ktorý je zložením podobný tomu v ľudskému vlasu i pokožke. Keratín hrá dôležitú úlohu pri pevnosti a odolnosti vlasov aj pokožky a dodáva im hebkosť.
Kationový ošetrujúci polymér sa viaže tam, kde je štruktúra vlasu poškodená. Pozitívne nabité katiónové polyméry sa zachytávajú v miestach poškodenia ako malé magnety a vyhladzujú štruktúru vlasu.

Použitie: Po umytí vlasov Kašmírovým šampónom rovnomerne naneste do vlasov množstvo Kašmírového balzamu veľkosti lieskového orieška. Nechajte krátko pôsobiť a potom dôkladne opláchnite.

"Vďaka tebe strácam lesk", povedali suché vlasy zime. Našťastie Kašmírový vlasový balzam uvoľňuje túto mrazivú atmosféru. S cenným kašmírovým extraktom dokonale rozmaznáva vlasy - navracia im lesk, hebkosť a vyhladzuje ich štruktúru. Antistatický, luxusný a ľahko použiteľný.
Ideálne kašmírové duo: šampón + balzam na vlasy.

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Kašmír

RESTRUCTURE CONDITIONER - Reštrukturačný kondicionér

Cena: 15,88 EUR

Skladom: 2 ks

Farebný balzam - teplá hnedá

Cena: 15,00 EUR

Skladom: 1 ks

AgeVital Balzam na vlasy

Cena: 13,75 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Hyaluron 2.0 Balzam - cestovné balenie

Cena: 5,83 EUR

Skladom: 1 ks

Farebný balzam - červená

Cena: 15,00 EUR

Skladom: 1 ks

Balzam na vlasy

Cena: 14,96 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.