Úvod  \ Kabuki štetec - štetec na púder

Alcina - Kabuki štetec - štetec na púder

11,52 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 1 ks

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 65808

Kabuki štetec - štetec na púder

Kabuki štetec, ideálny pre sypké aj lisované textúry.
Krátka rukoväť, husté štetiny a rýchle a jednoduché nanášanie púdru - to je kabuki štetec.

Kabuki štetec ALCINA má syntetické štetiny, vďaka ktorým absorbuje optimálne množstvo produktu a zaisťuje tak rovnomerný a hladký výsledok. Zároveň tiež umožňujú jednoduchú údržbu a čistenie. Kompaktná a hustá hlava je ideálna ako pre nanášanie sypkých, tak i lisovaných textúr. Špeciálny tvar kvetu a optimálna veľkosť z neho robia ideálneho pomocníka do kúpeľne aj spoločníka na cesty.

Kategória: Alcina - Kozmetické štetce

Blender - štetec na tieňovanie

Cena: 11,30 EUR

Skladom: 1 ks

Štetec na očné tiene - guľatý

Cena: 6,96 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Make-up Blender

Cena: 8,26 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Pilník sklenený obojstranný 9 cm - priehľadný

Cena: 1,30 EUR

Skladom: >3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.