Úvod  \ Intenzívna ampulková kúra

Alcina - Intenzívna ampulková kúra

23,91 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 10 ml

Skladom: 1 ks

3 komentáre

Kat. číslo: 35098

Intenzívna ampulková kúra

Nová intenzívna ampulková kúra ALCINA - 10 dní ku sviežej pleti.
Sú malé, ale silné a účinnými látkami napchaté odhora až dole. ALCINA predstavuje novú intenzívnu kúru s dvoma typmi ampuliek - s Hyaluronem 2.0 a vitamínom C - ktorá pleť počas desiatich dní spevní, zvitalizuje a rozžiari. Doprajte pleti komprimovanú silu v tekutej forme!

Intenzívno hydratujúce ampulky Hyaluron 2.0
Pre hydratovanú a pevnú pleť
Intenzívne hydratujúce ampulky Hyluron 2.0 na pleť pôsobí ako studnica mladosti. Poskytujú jej regeneráciu, redukujú suché vrásky a dopĺňajú zásoby hyaluronu v kožných bunkách. Výsledkom je hydratovaná a pevná pleť, ktorá vyzerá ako vypolstrovaná.

Vital aktívne ampulky s vitamínom C
Pre podporu tvorby kolagénu
O hladkú a viditeľne pevnejšiu pleť sa postarajú Vital aktívne ampulky s obsahom vitamínu C. Pomáhajú stimulovať bunkovú aktivitu a podporujú tak produkciu vlastného kolagénu. Zároveň minimalizujú poškodenie pleti v dôsledku pôsobenia UV žiarenia.

Použitie: Perfektne vzájomne zladené intenzívne koncentráty sa každé ráno a/alebo večer aplikujú na vyčistenú pokožku. Následne môžete použiť svoj obvyklý pleťový krém alebo sérum. Hrdlo ampulky zakryte kozmetickým obrúskom. Uchopte ampulku za hrdlo (alebo použite otvárač ampuliek) a trhnutím hrdlo odlomte v mieste spodného farebného krúžku. Koncentrát naneste do dlaní (pritom sa vyhnite kontaktu s ostrou hranou ampulky). Potom ho rozotrite na tvár, krk a dekolt a jemne vklepte do pokožky.

1 balenie obsahuje 10 x 1 ml.

Kategória: Alcina - Pleťová kozmetika - Suchá pleť

Hydratačný gél

Cena: 12,65 EUR

Skladom: 1 ks

Beta Peel - MandePeel sérum

Cena: 27,09 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

DECONGENESIA sérum proti rozšíreným cévkám

Cena: 28,91 EUR

Skladom: 1 ks

HYDROGENIA tonikum osviežujúce

Cena: 12,35 EUR

Skladom: 1 ks

HYDROGENIA tonikum osviežujúce

Cena: 12,35 EUR

Skladom: 1 ks

DECONGENESIA sérum proti rozšíreným cévkám

Cena: 28,91 EUR

Skladom: 1 ks

(3) Dagmar
Ampulky

Přidáno: 04.05.2021 17:17:58
(2) Marcela
Ampulky

Dávám si je vždy večer,pleť je krásně hebká .jsem spokojená se všemi přípravky od Alciny.

Přidáno: 26.01.2021 07:17:28
(1) Lubomíra
super

Ampulkove sérum je to super produkt odporúčam, spĺňa všetky požiadavky na pleť.

Přidáno: 12.08.2019 09:28:10

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

HYALURON 2.0 AMPULLE: AQUA, METHYLPROPANEDIOL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, HYDROXYACETOPHENONE, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, POLYGLYCERYL-6 CAPRYLATE, SODIUM HYALURONATE, PENTYLENE GLYCOL, TREHALOSE, PARFUM, 1,2-HEXANEDIOL, BETA-GLUCAN, CAPRYLYL GLYCOL, HORDEUM VULGARE SEED EXTRACT, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, MALTODEXTRIN. VITAMIN C AMPULLE: AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, COCOYL PROLINE, PHENOXYETHANOL, HYDROXYACETOPHENONE, LACTIC ACID, PARFUM, SODIUM HYALURONATE, TETRASODIUM IMINODISUCCINATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRAL.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.