Úvod  \ Imunovit Gold

VitaHarmony - Imunovit Gold

15,54 EUR

Výrobca: VitaHarmony

Množstvo: 90 kapslí

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 501527

Imunovit Gold

Doplnok stravy Imunovit Gold je moderný prípravok s komplexným zložením pre podporu prirodzenej obranyschopnosti organizmu a posilnenie imunitného systému. Jeho unikátne zloženie obsahuje rastlinné extrakty, beta glukány, antioxidanty a dôležité vitamíny. Vďaka obsahu rôznorodých zložiek podporuje tento prípravok prirodzenú funkciu nášho imunitného systému pomocou niekoľkých rôznych mechanizmov.

Prípravok Imunovit je určený pre dospelých a deti od 3 rokov. Odporúča sa jeho dlhodobé a pravidelné užívanie pre všetkých, ktorí sú náchylní k ochorenie imunitného systému a majú slabú obranyschopnosť. Krátkodobé užívanie doplnku stravy Imunovit je vhodné predovšetkým v období častých chrípok a prechladnutí (najmä na jeseň a v zime), pri výraznej psychickej alebo fyzickej záťaži alebo pri cestovaní. Pre komplexnú podporu imunitného systému odporúčame zdravú a vyváženú stravu, správny pitný režim, pravidelný, každodenný pohyb, psychickú pohodu a kvalitný spánok.

Imunovit Gold obsahuje minerálne látky, selén a zinok, ktoré pôsobia antioxidačne.
Antioxidanty sú látky, ktoré podporujú znižovanie oxidačného stresu v organizme, ktorý môže byť príčinou vzniku mnohých ochorení.
Podzemok zázvoru obsahuje celý rad biologicky aktívnych látok a má protizápalové a antioxidačné účinky, čo pôsobí pozitívne v prevencii ochorenia imunitného systému.
Echinacea je zdrojom prirodzených antioxidantov, napomáha posilňovať mechanizmy imunitného systému a podporuje normálnu funkciu dýchacieho systému.
Acerola čiže barbadoská čerešňa je prirodzeným zdrojom vitamínu C, ktorý podporuje našu imunitu.
Obsiahnuté vitamíny rozpustné vo vode (vitamín B6, B12 a kyselina listová) prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy a podporujú normálny energetický metabolizmus.
Vitamíny A, D a E podporujú komplexným pôsobením prirodzenú funkciu imunitného systému.
Zloženie je doplnené o beta glukány - unikátne prírodné polysacharidy s preukázanými účinkami na imunitný systém.
Všetky obsiahnuté biologicky aktívne zložky pôsobia synergicky - to znamená, že navzájom podporujú a zosilňujú svoje účinky.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 2x denne. Tabletu celú prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny. V čase tehotenstva a dojčenia určí dávkovanie lekár.

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na zadnej strane obalu. Chráňte pred priamym slnkom.

Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení balenia spotrebujte, podľa odporúčaného dávkovania, čo najskôr.

Kategória: VitaHarmony - Multivitamíny

GRAVITAL®

Cena: 9,96 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

MultiKomplex Zlatá leta PLUS

Cena: 20,71 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Čaj pre štíhlu líniu

Cena: 4,08 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Harmónia New - škoricové oblátky

Cena: 1,96 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Papája, zmes enzýmov

Cena: 7,46 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Guarana 800 mg

Cena: 6,79 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.