Úvod  \ HYDROGENIA tonikum osviežujúce

SynCare - HYDROGENIA tonikum osviežujúce

13,00 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 150 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210175

HYDROGENIA tonikum osviežujúce

Osvieženie pokožky vďaka HYDROGENIA mineralizovanej vode s magnéziom vedie nielen k povzbudeniu a osvieženiu pokožky, ale obnovuje potrebnú rovnováhu pleti. Účinku tiež napomáhajú dôležité minerály ako je zinok, vápnik, draslík a mikroprvok mangán spolu s pantenolom a biogénnou aminokyselinou glycínom.
Kedykoľvek cítite únavu pleti, potíte sa, strácate pozornosť alebo potrebujete len osviežiť, je vhodné aplikovať niekoľko dávok HYDROGENIA osviežujúceho tonika na tvár, prípadne aj na krk, dekolt alebo ruky až po lakte.
Tento prípravok nahrádza aj klasické tonikum a je vhodný na tonizáciu pleti v rámci domácej starostlivosti i profesionálneho kozmetického ošetrenia.

Použitie: Aplikujte na pokožku zo vzdialenosti 20 cm.

Kategória: SynCare - Pleť +55 - Intenzívna starostlivosť

Hydratačný gél

Cena: 14,65 EUR

Skladom: 1 ks

Sérum intenzívne hydratačné

Cena: 32,87 EUR

Skladom: 1 ks

N°1 Čistiaca pena

Cena: 15,22 EUR

Skladom: 1 ks

Sérum ukludňujúce

Cena: 23,22 EUR

Skladom: 1 ks

Aktívny pleťový gél - Active Face Power

Cena: 20,43 EUR

Skladom: 1 ks

Macadamia maska výživná CPK

Cena: 21,78 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Butylene Glycol, Alcohol denat., Sodium Bicarbonate, Sodium Chloride, Panthenol, Calcium Gluconate, Glycine, Potassium Chloride, Magnesium Sulfate, Zinc Gluconate, Manganese PCA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.